Záložky

Empire Online

Alternativní názvy: Empire Online

Říše Online od vesnice ke státu.

Pojem strategie znamená promyšlený systém akcí k dosažení globálního cíle s využitím dostupných zdrojů. Online prohlížečová hra Empire je k dispozici milionům hráčů online. Charakteristickým rysem tohoto projektu je, že všechny akce probíhají v reálném čase a v projektu je více než 30 milionů uživatelů.

Začne hrát Imperia Online a uživatel prochází jednoduchou registrací, jejíž forma se skládá pouze ze tří polí - jména, hesla a e-mailové adresy. Po této minutové proceduře je hráč včas převeden do středověku, obdrží pozemek s několika domy. Školení končí dostatečně rychle a uživatel nemá na výběr, ale promyslet a vybudovat úspěšnou strategii, aby z malé vesnice proměnil velkou a obrovskou silnou říši. Zdroje pro vybudování silné moci v projektu jsou pouze čtyři položky ze zlata, kamene, dřeva a železa. S využitím mysli a dostupných zdrojů má hráč dlouhou cestu.

Rozvíjet se a ovládat.

Způsoby rozvoje vlastní říše ve hře jsou různé, hráči sami určují svůj úspěšný scénář, ale pokud nevyvíjíte všechny směry současně, pak zkreslení v jednom nebo druhém směru jistě ovlivní kvalitu života občanů. Úkoly v projektu jsou strukturovány tak, aby udržovaly střední terén.

Game Empire Online poskytuje příležitost rozvinout čtyři oblasti činnosti najednou:

  • Vojenská politika Vytvoření silné armády je možné během výstavby speciálních budov, vývoje vědecké základny pro studium nových typů zbraní. Silná armáda umožňuje hráči rozšířit území, připojit se k provinciím do hlavního města státu a vytvářet kolonie;
  • Hospodářského růstu je dosaženo těžbou zdrojů a dostupností průmyslových odvětví. Čím více občanů ve virtuální zemi, tím více práce a více příležitostí k výběru daní. Dalším typem příjmu je obchod. Můžete obchodovat s ostatními hráči.
  • diplomacie a spojenci, sousedé a přátelé ve hře, jsou potřební nejen k vytváření obchodních vazeb a tras, ale také pro vojenské spojenectví. Připojením se k existující unii nebo jejím vytvořením získá hráč, i když přispívá do společné pokladny, technologii, vojenskou podporu od přátel nebo jednoduše půjčí peníze.
  • Kulturní rozvoj musí stavět krásná města s kulturními zajímavostmi, což naznačuje silnou ekonomiku. Hráč nemusí nutně rozšiřovat své území vojenskými prostředky, jiní účastníci projektu se mohou chtít připojit k silné Říši bez bojů.

Empire Online Great People má další vlastnost, jsou v ní dynastie vládců, které mohou shromažďovat jejich vlastní zkušenosti. Každý císař má své schopnosti a silné stránky v jakékoli oblasti. Je pozoruhodné, že tyto postavy žijí ve skutečném životě, rodí se, vyrůstají, stárnou a umírají. Každý velký muž má talent na něco, například může zvýšit počet vojáků.

V projektu Empire Online můžete hrát na dobu neurčitou, hra běží neuspěchaným tempem, ale uživatel nebude unavený dlouhými očekáváními, protože zatímco se provádí jeden úkol, můžete bezpečně udělat druhý. Hráči v projektu mají příležitost vzájemně komunikovat, diskutovat o společných strategiích, plánech a vývojových cestách.

Zvláštní pozornost by měla být věnována grafice a zvuku. Dokonale nakreslené obrázky a harmonický zvukový design potěší i ty nejnáročnější hráče.

Jedinečná velikonoční událost v Empire Online (trvá 10-21. 04. 2020)

Velikonoc je jednou z nejznámějších a nejrespektovanějších svátků v kalendáři. A proto to bereme každý rok velmi vážně. Tento rok se samozřejmě neliší. Jedinou otázkou, kterou byste měli položit během Velikonoc, je: Kolik vajíček můžete nosit jednou rukou? Co budete dělat s druhou rukou? Odpověď na druhou otázku je zřejmá - sbírat vejce! Ve skutečnosti na počtu vajec moc nezáleží, protože můžete nosit tolik, kolik můžete! To je celý bod akce Egg Hunt, která bude znovu zahájena na oslavu Velikonoc! Začíná 10. dubna a končí 21. dubna.

Pro ty z vás, kteří nejprve vyzkoušíte Egg Hunt, jsou pravidla jednoduchá:

    V některých neutrálních městech budou vejce skryta;
  • Každý hráč může poslat špiony do jakéhokoli neutrálního města a bude mít možnost nařídit svým špionům, aby hledali vejce;
  • Sbíraná vejce lze použít k nákupu herních doplňků a posilovačů;
  • Pokaždé, když hráč najde vejce, má šanci být SPECIÁLNÍ;
  • Svazky, Talismany, Krabice, Plány, Boty a mnoho dalších cenností čekají na koupi za těžce vydělávaná vejce;

Takže jsme vás přesvědčili, abyste šli na Velikonoce do Imperia Online?

Opravdu doufáme!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more