Záložky

Ikariam

Alternativní názvy: Ikariam

Hořící jasné slunce, bílé písečné pláže a jemný zvuk příboje ... někde ve Středozemním moři, na malém ostrově, tam je civilizace. Pod vašem světě bude vědět, tentokrát prosperity a objevování! Tento Ikariam online!

Pokud chcete být ten, kdo změní tento malý ostrov v mocnou sílu a začít hrát on-line hra Ikariam, musíte projít registraci nenáročný. Připojte se do hry Ikariam je následující: oficiální stránky hry budete kliknutím na graf a můžete vyplnit Ikariam registraci v určeném poli uživatelské jméno, e-mail, heslo a vybrat si svět, ve kterém budete hrát.

Ikariam Po registraci obdržíte malý pozemek, který by měl postupně proměnit v rozvinutých zemích.

Na ostrovech ve Středozemním moři, je jich tam pět typů zdrojů: mramor, křišťál, síry, stavební a víno. Zejména v Ikariam on-line budete potřebovat stavební materiály pro stavební pozemek. Takže všemi prostředky rozšířit výrobu tohoto zdroje a pošle dělníky na svou kořist.

Po extrakci všech nezbytných prostředků, aby i nadále, můžete přistoupit k nejzajímavější fázi hry. Zahrajte si online hru Ikariam velmi zajímavé pro ty, kteří chtěli, aby se zapojily do vývoje a rozšiřování měst. Akademie budete dělat výzkum, budete trénovat své kasárna, a co nejdříve vybudovat obchodní námořní přístav a lodě budou moci zapojit do obchodních zdrojů s ostatními hráči.

S cílem chránit své město před útoky nepřátelského vojska na to, musíte jej uzavřít vysokou zdí. V kasárnách k dispozici bojovníci slingers, které mohou být najímáni na ochranu města. Jakmile záležitosti města zlepšit, a sklad je plný zdrojů, častější útoky sousedů kritiky. V tomto případě je stále možné posílit zdi a pronájem kasárna, pošlete ho bránit osadu.

Po nějakém čase, bude bitva bude k dispozici na volném moři. Tady, v případě porážky nebudete ztrácet město, a jen některé cenné zdroje.

Ikariam - online hra, kde pro každou novinky a změny nemůže držet krok. Proto se vedle vás bude vždy čtyři poradci, které vás udrží krok důležitých nedávných událostí. Při příchodu nových zpráv poradců signalizován jasným světlem.

Online hra Ikariam je plný různých funkcí, které vám pomohou rozvinout vaše impérium. Vaši vědci budou dělat mnoho objevů ve vědě. Budou vymýšlet složité vojenské techniky, objevovat nové technologie a zbraně.

Hra je zdarma, ale tam jsou placené služby, jako je například nákup Ambrosia, na které si můžete koupit Premium účet Ikariam PLUS. Koupit tento účet vám umožní větší kontrolu nad městem a posouzení. Ještě použití tohoto plevele sedm dnů, můžete zvýšit pomocí extrakce 20% zdrojů.

Čím více budete rozvíjet své vesnici, více se počet lidí, kteří v něm. To zase vám umožní zvýšit počet pracovníků a vědců. Že populace i nadále zvyšovat, a dále, budete muset sledovat úroveň štěstí lidí v radnici. Pro zachování této úrovně je potřeba k vybudování místa, kde se lidé mohou vyhovují jejich potřebám.

Pro vaše pohodlí, můžete změnit herní recenze - je k dispozici pro vás mapa města ostrova a po celém světě.

Hrát Ikariam být pohodlné příležitostné hráče, protože život ve varu a bez vašeho stálou přítomnost. Takže vaše pokračující účast ve hře není nutností - práce ve vesnicích po celou dobu bude pokračovat.

Online hra Ikariam vítá společnou hru. Můžete spolupracovat s ostatními hráči, závěrečných aliancí a založení aliance. Taková spolupráce je výhodná pro obě strany: můžete vytvořit obchod, útočit na spojence v nepřátele a kolonizovat celý ostrov. Ale pozor: každý špionážní mise může být vystavena, a nepřítel straně, aby zjistili, kdo najal špiona.

Hra Ikariam stojí za to hrát! Nyní myšlenka rozvíjet svou vlastní říši je velmi populární. Kromě toho, jako trávení času!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more