Záložky

Hra Empires

Alternativní názvy: Hra Empires

Game Game of Empires: boj o moc.

Middle Ages, se všemi jeho atributy představuje hru Empires. Fanoušci turn-based strategie se ponoří do atmosféry rytířů, vojenských kampaní a vykořisťují pro králi krále.

Od prvních let tří mocností stojí proti sobě jako nepřátelé, ostří jejich mečů a sen o svržení místních králů, aby vedli kombinovanou půdu pod jeho praporem, aby se k nim připojili jako neutrální území. Zapojené spory:

  • Severa
  • Alliance
  • UK Albion
  • Imperiya Vesterli

Estestvenno sami králové nechtěli riskovat v boji a zaměstnat lordy, kteří budou zastupovat jejich zájmy. Vyberte si pěknou párty spoléhající se na město, najměte si armádu a oživte touhu svého pána.

Game Empires vás zve k hraní nejromantičtější éry, kdy na bojišti a turnajích nebyl žádný nedostatek dobrodružství a výletů. Naučte se nuance hry využít všech funkcí hraček, a mnoho hodin zábavy, které jste poskytli.

k pronájmu, výstavbě a rozvoji.

Cíl je jasný - musíte prozkoumat zemi a připojit ji k vlastnímu. Ale je to správné a bojovat se svými konkurenty a vyhrát toho, kdo bude dostatečně chytrý, energický, statečný a agilní. Toho lze dosáhnout neustálou praxí v kampaních, kde se jistě vyskytnou střety s nepřátelskými silami.

Můžete hrát hru Empires, zaměstnávat až pět rytířů, a každý z nich získá svůj vlastní tým. Dokončení úkolů perfektní způsob, jak posílit vlastnosti velitele a armády. Nezapomeňte zlepšit strukturu města: pila, doly, lomy a další poskytují nezbytný materiál pro výrobu vojáků zařízení. Bohatství města přímo souvisí s úspěchem rytířů, takže je ve vašem zájmu hromadit peníze a zdroje.

V středověk měl velkou víru v božskou moc a měli byste na ně odkazovat jako na pokladny doplněné jídlem nebo zlatem. Ale hrabě jen to nestojí za to.

Všechny pro dosažení cíle.

bouts nemůže říct, že velmi velkolepé. Protivníci se sbíhají v otevřených oblastech. Každá jednotka je pro jednoho z rytířů. Alternativně si nepřátelé vyměnili útoky a armáda zabila. Když je na svém místě zcela rozbit, přichází nový rytíř se svými silami. Tato úroveň by měla podporovat a snažit se o zlepšení, aby i nadále zvítězila ve všech počtech.

Study herní funkce, uspořádat jednotky ve správném pořadí udržet příjem města na vysoké úrovni, zlepšit své vojáky, lepší artefakty, koupit vybavení, a oni vás potěší s bojovým úspěchem.

spolehlivý spojenec ve hře Empires iPlayer podporu v okamžiku nebezpečí, a čím vyšší je váš stav, tím větší je pravděpodobnost, že budete pomáhat tím, že vaše nohy všechny své nadání, včetně řízení ledu, ohně, nezdolné kouzlo.

Way hráče běží přes obrovské území vyznačené na mapě. Prozkoumat jeho zákoutí a pás od nepřítele, nastavit na zemi volné vlajky, deklarovat část Spojeného království. Budete mít zajímavou práci a cesta se nebude zdát nudná. Drsný, ale takový nádherný svět čeká na svého vládce, připravený ukázat moc, moudrost, péči, vizi a talent velitele.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more