Záložky

IcedLand

Alternativní názvy: Icedland

Icedland on-line - bez brayzernaya fantastická hra, která kombinuje klasické a ekonomickou strategii. Tato role-hrát hru v textovém formátu. Textový formát znamená, že žádné aktivní grafické moduly. Icedland online hra je ledový svět po apokalypse. Registrace Icedland vás zavede do 2091. Těžká doba, kdy lidé, kteří přišli z kryogenního spánku a snaží se přežít. Vytváření obyvatelé města Drsná země nepředstavitelné úsilí získat své prostředky, které jsou nezbytné prostředky k obživě. Icedland můžete hrát téměř s jakýmkoliv počítačem. A co je nejdůležitější přítomnost těchto systémových požadavků:

1) Operační systém Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP,

2) CPU Pentium 300 MHz

3) Paměť 128 MB,

4) Kompatibilní s DirectX videoadaptor;

5) připojení k internetu.

Soubory ke stažení nemusíte hrát. Připojte se do hry Icedland dochází v následujícím pořadí:

- Představil uživatelské jméno - název hry

- Myslel jsem, že se heslo

- E-mail

- Přepsaný kód

Potom, než se dostanete na okno, kde Icedland on-line registrace vyzve osobní údaje:

- Datum narození

- Místo bydliště

- Floor

- ICQ

- Telefonní číslo

Po dokončení tohoto procesu budete mít GPS-navigátor a nůž. Je čas se probudit ze kryogenní spánku, který trval půl století, a silný pocit nepohodlí z dočasného dezorientace, snaží se přizpůsobit životu v budoucím světě. Nejprve se musíte postarat o zdroje, jak vydělat peníze. Icedland on-line hra má svou vlastní měnu - Ilex. Uspořádat si vydělat jeden z podniků, nebo ve studiu, po učení o dostupnosti pracovních míst. Chcete-li se vyhnout nepříjemným překvapením, jistě by se ujistěte, že jste vybrali ziskovost podniku.

Zahrajte si hru on-line Icedland potřebovat čerpací charakter. Postarejte se o zlepšení těchto vlastností:

- Zdraví

- Síla

- Inteligence

- Přesnost

- Agility

- Art

- Informace o stabilitě

Učení

- Dovednost

Zdraví, síla, inteligence, přesnost, agility - parametry s, které zvyšují vaše hra bude lepší. Čím vyšší stupeň vývoje těchto bojových dovedností, jednodušší Icedland hrát bez strachu, který není dostatečně silný, aby přežil v krutém světě. Odbornost, stabilita a učení dovednosti týkající se ekonomických a kvalifikačních parametrů odpovědných za boj.

Online hra Icedland má dobře rozvinutý systém PvP. Probíhající konflikty mezi obyvateli země často vedou k bojové potyčky. Kromě toho čas od času muset bránit proti útokům mutantů a afinní. Mutanti - podobně jako zvířata, která jsou naroubovány s lidskými geny. Oni byli používáni ve vývoji očkování DPA. Ong jsou vyděděnci společnosti a objevují náhle, jak by se mohlo zdát z ničeho. Ve skutečnosti je to plnohodnotné obyvatelé Icedland, který líbí askezi. Jak se jednou na cestě na samotě existence, vrátit se do civilizovaného života, které již mají příležitost.

Budete mít možnost podílet se na těchto typů boje: boj zblízka, záběr, rychle, bez přemýšlení. K dispozici jsou jednolůžkové a skupinové bitvy, až do firemních válek.

Sortiment zboží potřebného pro přehrávání Icedland dostatečně rozmanitá. Všechny věci jsou rozděleny podle kategorií:

1) Cold Steel

2) střelné zbraně

3) Příslušenství pro zbraně

4) Armor

5) Obuv

6) Doprava

7) Soupravy a stimulanty

8) Granáty

9) Dárky

10) Elektronika

11) Umění a vepsaný

12) Náhradní díly a nevyžádané

Všechny věci mají svůj speciální účel. Prkno zbraně použít pouze v boji zblízka, ale docela levné. Druhy střelných zbraní mají své klady a zápory. Příslušenství pro zbraně jsou laserové a optické zaměřovače, granátomety. Armor je třeba chránit. Můžete vytvořit sami. Obuv použity v boji. Doprava ve hře je i vzduch a zem. Lékárničky pomůže obnovit zdraví po boji, a stimulanty jsou použity přímo při přípravě poškození v boji. Umění a sbírat sami registrován tím, že příkazy v jejich adresářích. Nevyžádaných užitečné při vytváření položky. A položky v pořadí je třeba změnit nastavení některých položek. S pomocí darů můžete věnovat těm, kdo se vám líbí.

V bojích, povinen vykonávat práci quest. A aby cestování pomocí herní mapu, na město a jsou de Freeland. Udělejte si čas na prozkoumání ledové rozlohy půdy. Věřte mi, bude to pak budou moci cítit v tomto světě dobře a věřím si!

Zahrajte si hru on-line bude Icedland úrovně. S každou novou úrovní Icedland otevírá velké možnosti pro všechny hráče. Mnoho úrovní ve hře (asi sto), takže před prakticky neomezené možnosti pro rozvoj. Sledujte i bojové a ekonomické úrovně. Rozbalit postupně objevovat hlubokou podstatu původního nápadu hry. Přehled věří v úspěch a ujistěte se, že bylo možné dosáhnout vysoké úrovně!

Ponořte se do jedinečné atmosféry hry a stát se tvůrcem nové nádherné budoucnosti! Buďte trpěliví a jistě mají štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more