Záložky

HullyWood

Alternativní názvy: Holywood

Nlayn hra HullyWood - zdarma prohlížeč založený role hrát hru, parodovat skutečný Hollywood. Jedná se o jedinečnou příležitost zažít hvězdnou život se všemi jeho zajímavé vyhlídky a úskalí. HullyWood on-line je ostrov, kde hostitelé veselý, kalný oči v některých situacích, ale obecně v pohodě kino. Zde se vaří herecké činnosti a HullyWood registrace může udělat člena. S nezbytnými požadavky na systém a připojení k internetu bezpečně připojit v tomto virtuálním světě, plný humoru. Chcete-li hrát hru on-line HullyWood potřebu:

1) Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP

2) CPU Pentium 300 MHz

3) 128 MB paměti

4) Grafická karta kompatibilní s DirectX

Registrace HullyWood - snadný a rychlý proces, který je vyplnění registračního formuláře a vyberte vzhled herní postavy. Není třeba stáhnout a nainstalovat herní klient. Připojte se do hry HullyWood takto:

- Představil postavy jménem (login)

- Promyšlené a písemné heslo

- Heslo je potvrzena opakovaným podáním

- Zadáno svou e-mailovou adresu

- Zaškrtněte políčko, že souhlasíte s podmínkami tohoto projektu

Vítejte na zábavnou online hru HullyWood! Projděte cestu od jednoduchých až po horní statistikovi slávy. Nechť Mega hvězda není tak jednoduché, ale ve skutečnosti skutečné! V tomto světě plném klamu, nenávist, závist a moc peněz, je přesně to, vše záleží na vás. Není nezbytné, aby plýtvání nervy. Tvrdá práce, samozřejmě, nebyl zrušen, ale někdy úspěch ve hře závisí na manifestace důvtipný. Porazit své soupeře můžete použít rychlou reakci na situaci. A ať tak vaše činy nebudou vždy spravedlivá, ale účinné. Jen svědomitý zapamatování velmi dlouhé scénáře se nic olova. Někdy to může být mnohem účinnější než nečekanou ranou, jak se říká pod pás. Takže nebuďte příliš hypochondr, pamatujte, že vaši nepřátelé jsou, příležitostně také nebude ušetřím. Nicméně, navzdory skutečnosti, že čas od času muset přijmout drastická opatření HullyWood on-line hra nabízí možnost, jak celá bude charakter vaší postavy. Na opuštěném ostrově současnosti:

- Superheroes

- Supervillain

Hearted a slušný Superheroes nenechá nikoho na holičkách. Ať už je to žalostný mewing kotě na stromě nebo slabé stará dáma, procházející několika nebezpečných křižovatkách - Superheroes všechny spěchat na pomoc.

Supervillain přišel přesně naopak. Obtěžovat každého, jiní vytvořit všechny druhy problémů a nepohodlí pokračovat s prováděním plánu, přes rozhořčené výkřiky ostatních - to je základem jejich pohledu na svět.

Ale je tu další kategorie herních postav, která se stává hrozbou, stejně superhrdinové a supervillains. Napjatá atmosféra na ostrově je umocněn neočekávaným útokem armády kinomonstrov, který spravuje Supervrag Cthulhu. Tyto odporné bytosti bez rozdílu, kteří ničí. Proto, i přes neustálé opozici vůči sobě navzájem, Superheroes a supervillains mají v kritických okamžicích, aby spojily své úsilí.

V podstatě HullyWood on-line hry - to klasická tahová bojový systém. Budete muset vybrat pozici pro tahy, a výsledek bitvy závisí na stupni vývoje postavy a základní štěstí. A i když to trvá hodně úsilí, vaše zábava se neomezuje na neustálý boj. Počínaje HullyWood hru, najdete řadu různých tříd. Bude muset nakupovat na Boulevard butiků, obtěžovat sociálně užitečnou práci (např. skládkování, dekorace), který se konal konkurz do filmu produkční společnosti, navštěvovat herecké kurzy a další. Ať se stane cokoliv, dávejte si pozor na zachování vlastního herectví. Také starat se o divadelní rekvizita, která pomáhá zlepšit herní potenciál. Ukažte svou osobnost, a pak místo na slunci, které jste poskytli. Je možné, že velmi brzy vaše snaha bude úspěšná. Jen si myslím, jak krásné je získat prestižní ocenění, nebo nastavit vlastní hvězdu na Alley Stars. V průběhu času, můžete dokonce mít svou vlastní produkční společnost. To vše je velmi lákavé, ale hrát HullyWood, nemusí ztratit ostražitost. Nejhorší konkurenty a snažit se něco ošklivého na vás. Takže oni mohou dokázat, že nejste jen slušný hráč a nejlepší z nejlepších! Online hra HullyWood nejen pomáhá cítit jako hvězda, ale získat maximální požitek z jasného rušný život. Set, šatna, luxusní salonky, davy fanoušků, nesymetrické komediální režiséři a producenti jsou všudypřítomné! Všechny tyto atributy života herce vám dají zapomenout, co porodila!

Zahrajte si hru on-line, budete HullyWood úrovně. Kromě toho, jsou jejích podskupinách. Začátečníci ve hře není v nebezpečí. Na třetí úrovni může být bezpečně asimilováni, čeho se bát. Ale pak se vaše imunita skončí. Zvýšit úroveň oblíbenosti bodů, které získáte, distribuce, které se děje v šatně. A nechť každý nový level hra se stává složitější, ale věřím, že lákavé příležitosti, které nabízí vám stojí za to. Takže určitě sledovat spolu! Přesvědčte se, že čím dál jdete, tím více zajímavá hra!

Vzhledem k tomu, nastolených otázek vám pomůže pochopit, referenční informace. Původně vysledovat komiksy a krásný design vaší chuti. V tomto stylovém hra nemá obdoby. Ohodnoťte sami výhody. Pospěšte si tento lákavý ostrov pod spalujícím tropickým sluncem, a brzy uvědomí, že nechcete, aby ji opustit. Trpělivost vám hraní her vzrušení a hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more