Záložky

Dostih

Alternativní názvy: Dostih

Zahájení podnikání.

    Grow
  • od
  • hříbě vlastního koně
  • Take péče o její zdraví a zvýšení harakteristiki
  • Naymite zkušený zhokeya
  • Prinimayte část v skachkah
  • Razezzhayte kolem svetu
  • Delayte úspěšný stavki

Naknit svou kariéru v jezdeckém sportu. Udělejte ostrý, rychlý start nebude muset jít celou cestu nováček, aby se stal profesionálním majitelem koní.

přijmout první problém pro nezkušeného hřebce, který musíme pěstovat medailistu. Je nutné organizovat nejlepší podmínky, které si můžete dovolit za skromný kapitál, který tam máte. Postarejte se o jeho zdraví, pravidelná a výživná jídla, vybavení a školení. Změňte včas podkovy, koupit sedlo a další střelivo.

Speaking na závodech, získáte první kapitál. Vydělávat peníze a utrácet je pečlivě, postupně rozšiřovat podnikání. Získat zisk a můžete závod na prodej. Zkušení chovatelé se nikdy nezúčastní koní, což přineslo značné jmění, dokud je nedostanou všechny. Vezměte si jejich zkušenosti, a křížit své elitní koně v zájmu potomků. Hřebci dostávají od obou rodičů nejlepší kvalitu a budou na prémii.

Breeding nejlepší běžci dlouho zabývají na východě, a arabské koně jsou známé po celém světě. Bylo by hezké mít v takových případech několik stánků, aby se zlepšila krev vašich domácích mazlíčků.

Teamwork. Je čas zúčastnit se velké soutěže a cestovat po celém iPlayu s velkými skoky nesmírného světa, navštívit rodiště nejlepších závodníků ve Spojených arabských emirátech.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more