Záložky

Hoppenia on-line

Alternativní názvy: Hoppeniya, Hopen

Hoppenia on-line - bez prohlížeč je fantastická hra, která kombinuje prvky strategie a správce. V novém tajemném světě, který se otevře pro vás hrát online Hoppenia, budete vytvářet své vlastní bydliště, naplnit své magické domácí zvířata, která se postará, bojovat a spolupracovat s ostatními hráči. Chcete-li přehrát Hoppenia Váš počítač musí splňovat následující minimální systémové požadavky:

- Procesor: P4/Celeron 1. 2 + nebo Athlon MP / XP

- Nejméně 512 MB paměti (optimálně 2 GB)

- Direct 3D kompatibilní grafická karta

- Adobe Flash plugin (v. 10. xx)

- Připojení k internetu

Dveře do tohoto úžasného světa otevřete Hoppenia registraci. Chcete-li spustit Hoppenia hrát, není třeba stáhnout a nainstalovat herní klient. Připojte se do hry vyžaduje zavedení Hoppenia následující údaje:

1) Silné heslo

2) E-mail (je to skutečně existuje)

3) Obchodní jméno postavy, pro které se stanete hrát

4) kód

Hoppenia Registrace je nyní dokončeno a můžete stisknout tlačítko Play. Vítejte člun v konfliktu mezi životem a Keepers strážců ohně po zvolení pozice jedné ze stran.

Chovatelé života věří v sílu vědeckého procesu, a proto je třeba zvážit rozvoj hlavních technologií. Pokud nebylo třeba bojovat, oni by si užili klidný život na jejich ostrovech.

Guardians of Fire snu rychlé dobytí souostroví. Jsou přesvědčeni, že použití síly může získat kontrolu nad vším, a to nepřestává cvičit svou schopnost zaútočit nioluni.

Obecně online hra Hoppenia rozděluje znaky do dvou typů:

1) CAEP

2) Nioluni

Můžete vstoupit do tohoto světa ve formě Sayera. CAEP hostí kouzelné zvířata - nioluni. Začátečník CAEP má právo zvolit si domácího mazlíčka jedno, ale v průběhu hry číslo, samozřejmě zvyšuje. Trojrozměrné bitvy v této hře jsou k dispozici, provedla přes nioluni, jak jsou vaše protivníky. Bitva vyskytující se mezi sebou Sueur, volal turnaje. Můžete se zúčastnit turnajů prvky, začátečníky i zkušené mladé Sayera. Vzhledem k tomu, hovoříme o systému PvP, je třeba uvést, že ve hře někdy budete muset zapojit do boje s NPC, které jsou také obyvatelé virtuálního světa Hoppenia.

Nioluni - jsou zvířata vyžadující poručnictví svých patronů. K dispozici jsou parametry charakterizující zvířata vytrvalost (množství), agility (mobilitu, rychlou reakci na stávky), přesnost (schopnost předvídat chování nepřítele), pevnost (fyzickou komponentu, která je odpovědná za elektrické mrtvice), moudrost (umožňuje správně používat kouzla v boji) . Jaké zvíře byste si vybrali, bude to mít své výhody a nevýhody, protože každý druh z výše uvedených vlastností jsou vyvíjeny ve větší či menší míře. V herním Hoppenia současné době

- Medvědi

- Wolves

- Cow

- Monkey

- Tigers.

Poklidné medvědi někdy objeví líný. Ale aby byly vztek, neopatrný soupeř doslova bude usilovat o páté úhel. Hroší kůže medvěda nemůže být poškozeny jakékoliv zbraně, a její neuvěřitelně silné rány, aby lépe sám není test.

Hlavní výhodou vlků považováno agility. V bitvě, to je velmi obtížné, aby škody vlka. Alien jim milosrdenství, a vědí, že svou práci.

Wise krávy dosáhly hluboké znalosti magie, takže jeho použití může zničit kohokoliv v jeho cestě.

Rychlé opice schopné odrazit většinu útoků. Jsou to mistři používají psychologický útok, protože během boje a stále daří posmívat nepřítele.

Tygři jsou tak vytrvalý, že pokračovat v boji, i přes krvácející rány. Okamžitě bliká zuřivost pomáhá tygr použity přesné a smrtící rány.

Všechny nioluni žije v chrámu. Můžete krmit, cvičit nebo jen komunikovat. Ale to se stává, že je nutné snížit jeho nioluni nemocnice (k obnovení zdraví). Se tak stane, budete muset poslat zvíře na věž nebo Magic Academy (k učení kouzla a fyzické).

Zahrajte si hru on-line můžete Hoppenia použití takových míst

- Rezidence

- Adventistů

- Jeskyně.

Residence - je váš osobní vlastnictví, kde je hlavní budova je zámek. Kromě toho existuje mnoho dalších budov pro různé účely. Například, rybářské chýše pro lov ryb nebo farmu na výrobu obilí. CAEP musí pravidelně, aby se oklikou sledovat procesy probíhající na území svého majetku.

Adventistů City - hlavní město Hoppenii. Nachází se zde aréna, aukce, radnice, dům master pokoji je k dispozici na všech klanů Sueur. Například, můžete si stěžovat do města, aby se zapojily do boje vyskytující se v aréně.

Cesta vede přes město jeskyní. Zde si můžete vyhrát nejen divoké nioluni, ale také získat nějaké cenné věci.

Hoppenia online hra poskytuje následující zdroje:

- Diamonds - nejcennější. S jejich pomocí, aktivovat různé bonusy.

- Gold - základní měnová jednotka, můžete si koupit potřebné zboží.

- Stavební materiály - dřevo, kámen a jíl. Můžete získat pouze prostřednictvím komory.

- Potraviny pro krmení nioluni (obilí, maso, ryby, atd.

Začněte hrát hned teď a hlasovat sami výhody Hoppenia. Budete určitě rád jednoduché a přístupné rozhraní hry. Přítomnost na pozadí informací, pomůže v těžkých časech. A používání navrženého systému postupování učiní hru ještě zajímavější. Poté, co hrál s přáteli zvete bude mnohem jednodušší a více vzrušující!

Zahrajte si hru on-line Hoppenia bude pohybovat skrze levely. Chcete-li začít zvykat, projít plot úkoly. Dále posilovat její úroveň bude posouzena vaše zkušenosti. Vážení hráči, každý nový level přináší své výhody, a proto se neustále snažíme se posunout dopředu, aby příležitost užít si a hrdí na své úspěchy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more