Záložky

Svatá válka-

Alternativní názvy: Svatá válka

Středověké náboženství a jejich věrní fanatici, křížové výpravy a konfrontace celých národů - je to snadné reality Svatá válka-line. Neexistuje žádné místo odpadlictví nebo zbabělost, vše se děje ve jménu Božím a s jeho svolením ...

Online hra Holy-War přispívá k rozvoji prohlížeč-založené hry na hrdiny středověké téma. Dosáhnout úspěchu a vítězství nad nepřítelem, můžete jen sledovat víry jejich náboženství, které přijímají při registraci. Kromě globální volby - náboženský status (Knight katolicko-muslimské Saracéni a pohané), registrace v Holy-válečná hra bude vyžadovat, abyste se rozhodnout, jaký druh světa chcete žít - pozvaní šest. No, a pak vše mnohem prozaičtější - vytvořit jedinečný název, zadejte adresu aktuální e-mailový účet, přijímat uživatelské smlouvu a registraci na tomto svatém-válka je u konce.

Vzhledem k tomu, hrdina byl automaticky zvolen (Holy-War On-line registrace není žádný prostor pro svobodu volby jako takové), dát mu jedinečný a dát jednotlivé funkce, které se nepodaří.

Holy-válka online hra, ve které všechny probíhají mezi zástupci opozice, jeden závod - mezi lidmi. Stoupenci různých náboženství (kromě fanatické oddanosti) různé individuální schopnosti a dovednosti, vojenské munice a zbraní. Následně, získávání zkušeností a získání zlaté mince, můžete si koupit pro svou postavu, nové brnění, štíty, zbraně a vybavení. Navíc, v obchodech stále ještě mnoho věcí - od boje hřebce do magické elixíry.

Holy-War Game Online nabízí širokou škálu questů jít a řešit velké množství problémů hry. Samozřejmě, že hlavním motivem jednání jakéhokoli rytíře řádu je vytvořit si vlastní. Alespoň to by se měl snažit. Možná, že vaše objednávka bude okamžitě mocný a slavný, ale mají trpělivost. Přehrát Holy-válka potřebujete etapy, se díval do nepřátel, řešením okamžitých problémů a jejich koučovací dovednosti. Co se týče posledně uvedeného bodu, je dobré cvičení na jejich vlastním území, aby těžební zdroje a zapněte jeho skromném příbytku v majestátní hradní hodné hlavy objednávky.

Chcete-li získat prostředky nemusíte dělat nic zvláštního, jen aktivně hrát hry on-line Svatou-válka. Možná, že pro některé hráče loupeže a napadení - z běžných metod, ale tady jsou legitimní. Na rozhraní má speciální funkce - ". Útok" "Ofenzivní", "Kořist", Hrát hru Holy-War on-line je vhodné pro to, že si můžete vybrat úroveň soupeře - to vám dá seznam kandidátů, který může být napaden. Kromě toho, že je časový limit a budou schopni identifikovat útoky.

Ale ne nutně vydělat loupeže - jít do práce, nebo se stal žoldák, kde se podává na smluvních bitev. K dispozici hráčům sázkové hry a sázky.

A kde je místo náboženství, ptáte se? V bojové PvP - my odpovídáme! Když uspořádány bitva - objednávka proti usnesení, pak to je místo, kde horké boj, obětavost a bránit jejich ideologii. Bouts formátu souboje o celkové pořadí se určí vítěz.

Je třeba poznamenat, že Holy-War hrát na první pohled zdá nudnovato místa, možná kvůli tomu, že před přehrávače nepředstavuje problémy, a není tam žádný místo příběhové questy. Ale je tu něco jiného, ​​co s sebou nese neméně - a jedinečný duch středověkého rytířství, příležitost vyjádřit se v různých podobách (od bojovníka na kazatele) a, samozřejmě, hodně bojovat za společnou věc.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more