Záložky

Bradavické dědictví

Alternativní názvy:

Hogwarts Legacy hra na hrdiny založená na vesmíru Harryho Pottera. Zde uvidíte vynikající kvalitu 3D grafiky. Všechny postavy jsou dobře namluvené. Hudební doprovod je zpracován ve stylu slavného cyklu filmů o čarodějnickém chlapci.

Než začnete, navštivte editor postav a vymyslete jméno pro svého hrdinu. Poté najdete školení, které nezabere mnoho času. Poté můžete začít hrát Hogwarts Legacy.

Pokud znáte cyklus děl, na kterých bylo natočeno mnoho filmů a dokonce vyšlo několik her, můžete snadno hádat, o čem tato hra bude vyprávět.

Bradavice je škola pro děti s talentem na kouzla. Ale nestačí se jen narodit s magickými sklony, abyste se stali čarodějem, budete se muset naučit mnoho věcí:

  • Ovládněte umění výroby lektvarů
  • Naučte se kouzla a vytvořte si vlastní
  • Ovládněte dovednost létání na koštěti
  • Zkoumejte a spřátelte se s kouzelnými zvířaty
  • Odhalte tajemství ponuré bradavické budovy
  • Vyberte, ve které z komunit školy chcete studovat
  • Najděte svou vlastní jedinečnou kouzelnou hůlku, která nejlépe odhalí vaše schopnosti

A mnoho dalších zajímavých aktivit na vás čeká v této hře. Být čarodějem je docela zábavné, i když to může být někdy těžké.

Chronologicky se zde popsané události odehrávají v 1800 letech, dlouho předtím, než Harry Potter přijel studovat do této slavné školy.

Student, který je hlavní postavou, má klíč k prastarému tajemství. Rozluštění, které budete potřebovat, protože pokud to neuděláte, bude nad světem viset hrozba smrti.

Hra se odehrává v obrovském otevřeném světě neomezeném na území školy. Prozkoumejte vše kolem, cestujte zakázaným lesem, Prasinkami, Bradavicemi a jejich okolními zeměmi.

Staňte se skutečným čarodějem nebo čarodějkou tím, že ovládnete veškerou moudrost tohoto řemesla. Pokuste se rozluštit prastarou záhadu, ke které máte klíč. Zabraňte smrti magického světa a všech jeho obyvatel.

Naučte se, jak se starat o pohádková zvířátka. Za odměnu za to můžete například létat na okřídlených koních a další.

Zjistěte, jak žili čarodějové v té době. Nebylo to tak snadné, jak si možná myslíte. V té době bylo na území Bradavic mnoho nebezpečných obyvatel, s některými z nich budete muset bojovat za použití všech svých magických schopností a dovedností. Staňte se vítězem temných čarodějů, skřetů, trollů a dalších bytostí narušujících klid obyvatel pohádkového světa. K tomu bude nutné co nejrychleji zvládnout bojová kouzla, z nichž některá je dnes zakázána používat.

Komunikujte s ostatními obyvateli školy, najděte mezi nimi nové přátele a plňte úkoly a požadavky.

Hogwarts Legacy ke stažení zdarma na PC bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách vývojářů.

Nainstalujte si hru hned teď, abyste zvládli všechny magické triky!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more