Záložky

Hellgard

Alternativní názvy: Hellgard

Hellgard on-line - bez prohlížeč založený MMORPG hra se ve stylu fantasy, obydlený obortni, upíři a inkvizitoři.

Takže to, co by se spustit hru, budete se muset zaregistrovat Hellgard:

  • Chcete-li zadat svůj e-mail a heslo
  • Chcete-li vybrat znak
  • Přiřaďte název znaku

Pokud jde o postavy ve hře Hellgard: jsou tam tři závody, inkvizitoři, Vlkodlaci a upíři. Každá rasa má na výběr z mužského nebo ženského pohlaví.

Podívejme se na těchto závodech:

Inkvizitoři - loví nebezpečné pro člověka bytosti a mají nadpřirozené schopnosti

Vlkodlaci - stateční a nemilosrdní tvorové, kteří jsou připraveni k boji, jak s upíry a inkvizitorů, a s sebou;

Upíři - upíři, oni milují krev, ale někteří dávají přednost člověku, a některé čistě zvířecí.

V Hellgard hře, každá postava, je jich tam pět z nejdůležitějších parametrů:

Power - dopad na zdvihu,

Postava - dopad na zvýšení počtu životů a brnění;

Agility - ovlivňuje daňových úniků;

Inteligence - má vliv na počet bodů energie, magie obrany a útoku,

Luck - ovlivňuje šanci na kritický úder.

V budoucnu hrát hry on-line Hellgard, s každou novou úrovní nebo konkrétní zkušenosti, můžete selektivně zvýšit tyto parametry, ale je třeba zvážit, jaké to bude mít vliv jednotlivých parametrů a zvýšit ji jeden která je nezbytná pro vás k dalšímu vítězství.

V každém ze závodů v on-line hře Hellgard, má svůj vlastní jedinečný město a jedinečný druh vývoje postav, navíc každá postava má osobní zbraň a opravné prostředky, jeho směr vývoje a jednotlivé profese (shahterstvo, rybalstvo, shromažďování, obchodu ). Za účelem zlepšení zkušenosti v Hellgard on-line hry, budete muset zapojit do průchodu četných a zajímavých questů, a plnit různé úkoly. Světové hry online Hellgard se skládá z mnoha malebných míst, která je domovem různých tvorů a netvorů. Zde jsou některé z reprezentací lokalit: Serenity Valley, Finger Serfirota, ropucha pole, bojují o přežití, Labyrint, Kameliard, honitby Kameliarda, Teorot.

Vývoj vaší postavy ve hře závisí na faktorech, jako jsou osobní zkušenosti a opatření shody, pokud jde o morálku vyvolený. Proto Nellgard hrát, měli byste věnovat pozornost jejich pověsti.

Je třeba poznamenat, že hrát hru Hellgard on-line, budete mít jedinečný, pro hry, jako je například možnost vlastnit domácí zvířata (zvířata), kteří jsou tak oddaný svému pánovi, že jsou ochotni bojovat, že bude chránit svého pána. Prodám mazlíček může mít trenéra.

Pár slov o tom, jak hrát Hellgard, můžete si vydělat. Zde jsou některé možnosti: plněním misí, sběr cenné kapky, obchodní věci, a s pomocí svých přátel (přes info Player).

Bojový systém v herním Hellgard postaven v reálném čase, kde se kromě obvyklých bojů, se můžete zúčastnit v masivních bitvách smrtelné. Za to, co by Hellgard hru bylo zajímavé, že hra má schopnost vytvářet klany.

Na závěr přezkumu, přidejte následující: hra není pro slabé srdce, dost těžké, s dobrou grafikou a zvukového designu. Připojte se do hry po Hellgard, nebudete litovat, že se rozhodl vyzkoušet sami v roli jedné z reprezentací postav v této hře.

Tak, Hellgard kontrola na vás čeká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more