Záložky

Hellblade: Senua je oběť

Alternativní názvy: Hellblade: Senua je oběť

Psychologická hra Hellblade.

Hra Hellblade je vlastněna developerkou The Ninja Theory, která také převzala roli vydavatele a nikomu tuto citlivou otázku nezverila. A ne celé studio pracovalo na samotném herním produktu, ale jen malý tým, ve kterém se shromáždilo pouze 15 lidí.

Tato hračka pro tým, který se nejprve zamiloval do tak rozsáhlého díla, je druh experimentu. Jak se vždycky stane, první dítě, které je nejoblíbenější, živí, miluje, snaží se předvídat každý rozmar. Podobně v tomto případě byla tato myšlenka oslovena s vážnými úmysly vyhlásit něco velkolepého, ambiciózního a současně vyfukování mysli. Autoři přiznávají, že se dostali hlouběji do studia všech nejrůznějších psychologických poruch a zamíchali je v okultismu. Každá osoba má své malé démony žijící (i když pro některé nejsou tak malé).

Projektování obrazu hlavního hrdinka Seuna z militantního keltského kmene se vývojáři uchýlili k pomoci různých zdrojů kvůli autenticitě. Aby psychologická porucha charakteru vypadala přirozeně, obrátili se na profesora Paula Fletchera, který se specializuje na neurobiologii. Welcom Trust, který se zabývá charitou a je známý lékařským a vědeckým výzkumem v různých oborech, velmi pomohl. Lidé, kteří kdysi přežili psychózu a rozhodli se sdílet své osobní zkušenosti, také přispěli. Jednalo se o chvíle, kdy v hlavách zazněly hlasy. Tvorcům replik heroinu se autoři rozhodli, že se nezmění v reálné možnosti, takže vše vypadá realističtěji.

V pronásledovat své vlastní monstrum.

V důsledku dlouhé a tvrdé práce se Seuna narodila a stala se tak, jak ji hráč vidí a začal hrát hru Hellblade. Ona je posedlá tím, že dosáhne spodku pekla, aby našla odpovědi na otázky, které ji utrpí. Ale ona neví, že peklo je vždy vedle ní, je projevem její nemocné představivosti. Zapálený mozek dává vznik neznámému světu démonů, se kterým musí bojovat. Ve skutečnosti jsou to jen halucinace, bludy a strašné iluze způsobené podvědomím.

Download Hellblade od srpna 2017, toto datum je oznámeno jako oficiální zahájení projektu. Ze studiového videoklipu lze říci, že se jedná o prvotřídní produkt s obrovským světem a duchy vytvořené.

  • Vyzkoušejte terrain
  • Zjistěte položky
  • Fight monsters
  • Zlepšete své dovednosti

Zajímavosti.

Před hraním v Hellblade, budete pravděpodobně mít zájem se naučit některé zajímavé detaily o tom. Například vytvoření bojového systému pozvali kaskadérku Chloe Bruceovou, která byla při natáčení hvězdných válek v části "Force Awakening" ve filmu Daisy Ridley.

V hlavní roli v Hellblade hrála Melina Yurgensová, ale ve skutečnosti nejedná o herečku, ale podílela se na editaci videa v jiném projektu. Ona dočasně hrála roli Senois, zatímco se hledala trvalá herečka. Tým si však uvědomil, že Melina rychle vstoupila do role a vykonala vynikající práci, a proto jí nabídla, že bude pokračovat v práci prostřednictvím obrazu až do konce.

Ačkoli se dívka shodla, byla zpočátku hrozně plachá a někdy dokonce požádala kolegy, aby se odvrátila nebo vypnula světla, když měla provést příliš emocionální scény. Ale práce na sobě a cvičení v tělocvičně postupně vštípily důvěru v ni a ostychlost nebyla tak silná.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more