Záložky

Halo online

Alternativní názvy: Halo Online

Halo počítačové herní série byla poprvé vydána v roce 2001 pro herní konzoli Xbox, hra okamžitě vyhrál obrovský počet fanoušků a lze je porovnávat v žánru pouze s legendárními hvězdnými válkami. Všechny hry jsou jeden příběh, který má svou první trilogii, kterou vytvořil studio Bungie Studios, druhá trilogie od společnosti 343 Industries a čtvrtá hra pro jednoho hráče. Právě včas pro poslední hru Halo 4 společnost Microsoft a Innova Co. C. à r. l vydání multiplayerové online verze Halo Online. Chcete-li se seznámit s legendárními hrami, můžete si stáhnout hru Halo a vyzkoušet se v úloze super Spartan.

Igra Halo na počítači, je to střílečka, ve které, hraje od první osoby, hráč bojuje s nepřáteli smlouvy o lidském těle. Začněte hrát online verzi, hráč okamžitě rozpozná kultovní hru, která byla vytvořena podle kánonů svých předchůdců, to jsou samoléčebné štíty a blízké bitvy. Novinkou budou třídy charakterů a jejich zbraně závisí na zvolené roli.

News pro hráče bude příležitost hrát tým s online přáteli super vojáky Spartans v roli:

  • sturger
  • Sniper
  • Tactics

každý znak má své výhody a nevýhody, jsou užitečné v různých bojových takticích.

Taktika hry Halo

Přehrávač, který vstupuje do světa dobrodružství Halo, dostane Spartan se startovacím zařízením, jak postupujete přes úrovně, je možné pumpovat svého hrdinu. Každá třída hrdinů je čerpána odděleně a každá postava má vlastní sadu zbraní, dovedností a vybavení. Volba charakteru závisí na preferencích hráče a zvolené taktice:

  • Stormtrooper - rychlá, agilní a špatně obrněná, ideální pro bližší boj,
  • Sniper - pro milovníky vedení války ve vzdálenosti od zálohy. Může být dokonale maskovaný, ale prakticky není chráněn.
  • Taktika - super stíhačka s lehkými zbraněmi, manévrovatelná a jeho hlavní výhodou je regenerace zdraví. Ideální pro týmový boj, protože obnovuje nejen jeho zdraví, ale i bratry v náručí. S pomocí spartské taktiky si můžete pro nepřítele zajistit nekonečnou sabotáž.

Dva herní režim je aréna, nejde o velkou mapu, kde hráč bojuje pro sebe a týmovou hru. Týmová hra umožňuje objednávky nepřátelských akcí ze 4 až 16 hráčů ve velké oblasti bitvy.

Zbraně závisí na účelu hrdiny, tam je slavný pouzdro na jehly, které střílí krystaly, explodují současně po nárazu na cíl, pušky, brokovnice, gravitační kladivo a mnoho dalšího. Nemůžete s vámi vzít více než dva typy zbraní na úkol, a proto byste měli pečlivě přemýšlet o vaší volbě. V nejlepších tradicích žánru najdeme nejmocnější zbraně na místě a vyzdvihneme a nepřijdeme s ním do bitvy.

Developers poskytli a dostupnost různých technik, dává obrovskou výhodu jak v vyzbrojování, tak v brnění. Ve hře můžete ovládat nádrž, vrtulník, loď duchů a samozřejmě vrtulník.

Jak se hra postupuje, objeví se různé úkoly, které by neměly být ignorovány, nabízejí zlepšit dovednosti Sparťanů, kteří mají zbraně a vybavení. Při plnění úkolů získá hráč reputační body, které vám umožní odemknout nové silné zbraně.

Dnes může být online hra Halo zakoupena k účasti na beta testování, která nabízí řadu výhod - rezervovat přezdívku, průkopnickou zbraň, otevřenou krabici s munici po určitou dobu, ale hlavní výhodou účastníka je vidět novou hru nejprve a otestovat ji.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more