Záložky

Haddan

Alternativní názvy: Seznam Jít

Seznam Go online hry - fascinující svět ponořit se do toho, budete potřebovat pouze

Stabilní připojení k Internetu.

Nainstalována na vašem počítači webovém prohlížeči.

Také na světovém seznamu Go otevřela své dveře, musíte se zaregistrovat Seznam Go hru, která se skládá z několika kroků.

1. Zadejte nové uživatelské jméno (název vaší postavy).

2. Zadejte nové heslo pro potvrzení.

3. Zadejte níže svou e-mailovou adresu.

4. Klikněte na tlačítko "Pokračovat".

Registrace Seznam Jdi téměř u konce. Dále se v novém okně zadáte obecné informace o vás (vaše skutečné jméno, rovnosti žen a mužů, a proto motto ) A můžete začít nový život ve světovém seznamu Go.

Také naznačují, že nainstalujete na PC klienta pro hru. Jeho instalace vám pomůže ušetřit šířku pásma v průběhu hry, a také vás informuje o všech změnách na herní server. Zde si můžete stáhnout klienta on-line her. Instalační soubor váží pouze 1 MB. Klient bude ukládat obrázky ze serveru a spustit hru v budoucnu urychlit svůj náklad několikrát.

Seznam Jdi Po dokončení registrace se můžete jít vytvořit si vlastní postavu ve světovém seznamu Go. Můžete si vybrat pohlaví a vzhled postavy. Postupně, když budete hrát v seznamu Go, bude tento znak získat zkušenosti, a tím zlepšit jejich výkonnost, získat nové schopnosti a dovednosti.

Chcete-li hrát hru seznamu Jdi on-line na výběr ze jste jen tři závody: lidé, elfové a skřety. Každá rasa má své vlastní vrozené vlastnosti, které mají vliv na výchozí vlastnosti a dovednosti.

Orcs: Avid Grunt, kteří mluví velký dvou rukou zbraň a obdařeni fyzickou silou. Od přírody poněkud neohrabané.

Elfové: Specialisté v boji se dvěma meči. Navzdory nedostatku hrubé síly, kompenzovat tuto vrozenou dovednost. Nepřítel nemůže dostat ani na nirazu skřítek v bitvě.

Lidé: Odborníci brnění a další ochranu. Může být dostatečně dlouhá, aby vydržely zuřivé útoky nepřítele, boj s jednou rukou meč.

Ze statistik vaší postavy (úspěšných bitev a plněním misí) bude záviset na jeho přesilovce. Nezapomeňte na zlepšení schopnosti držení zbraní a zabývá jeho zlepšení, protože to ovlivňuje vaše poškození.

Pro úspěšný start je nejlepší začít s aréně, kde se hráči bojují o získávání zkušeností. Můžete také plnit různé úkoly a mise. Snažte se hrát hry on-line Seznam Go a rozvíjet nezbytné rysy svého charakteru, výběr mezi: agility, sílu, vytrvalost, energii, moudrost, inteligence, intuice, a hněv. Po obdržení nové zkušenostní body si je mezi těmito charakteristikami distribuovat, a vytváří tak zcela původní charakter. Některé dovednosti jsou užitečné v boji, a jiní v civilním životě, který je také zastoupeny ve světovém seznamu Go. Mír nebo válka - můžete si vybrat.

Online hra Haddan pojme široký sortiment různých pomocných artefakty, lektvary, magické cetky pomocného charakteru, které lze nalézt v hojnosti v obchodech světového seznamu Go. Můžete se stát pohádkově bohatý v kasinu a koupit si zoufale požadované artefakty na on-line aukce.

Seznam Go hra na světě si nemůže dovolit stejné potěšení jako života. Ve hře jsou obě vojenské a mírové způsoby, jak vydělávat peníze. Pokaždé, když jste na úrovni, můžete si vydělat určitou částku peněz. K dispozici jsou bojové a klidné profese dispozici vaší postavy.

Bitva

Woodward. Profese docela nebezpečné, protože musíte provést pravidelné nájezdy do lesa plného nebezpečí. Váš hlavní cíl - najít cache pokladu a získat odborné zkušenosti.

Reaper. Jeho úkolem - chránit užitkové rostliny před hmyzem. S úspěchem Reaper dostane některé z rostlin, které můžete prodat.

Peace povolání

Miner. Tato profese je nejvíce přístupná pro všechny znaky. Můžete získat prostředky na dole a mohou je prodat.

Kovář. Používání zdrojů můžete vytvořit svůj vlastní zbraň a prodat ji. Musíte mít hodně přátel, které mají být zajištěny objednávky.

Alchemist. Dělá magické lektvary, magická zbraň dělá.

Merchant. Můžete si otevřít svůj vlastní obchod, aby se nákupu zboží od ostatních osadníků World Seznam Go a prodávat své již tak nízkou cenu pro vás. Můžete také dělat věci vyprodání a jste extrahovali zdroje

Seznam Jdi on-line otevírá svět plný kontrastů a barevné dobrodružství. Zde můžete navštívit bar s názvem "západní" a starověké školu bojových umění. Seznam Go on-line hra vás nenechá lhostejným. Připravte se na vzrušující dobrodružství hry Seznam Go on-line na vás čeká.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more