Záložky

H1Z1

Alternativní názvy: H1Z1

Hraní s zombie viru H1Z1.

S 15. 01. 2015 včasný přístup Sony Online Entertainment studio prezentovány H1Z1 MMO hra pro konzole PlayStation 4 a PC s Windows.

Základní model distribuce zboží – H1Z1 příležitost ke stažení na principu free-to- play, ale poskytuje další prodej zboží a služeb, které nemají vliv na hratelnost. Nicméně, tento bod není zcela vyřešen, a neustále se objevují nové zvěsti.

Firma pro své výrobky používá Forgelight motor, který již byl vyzkoušen v provozu po PlanetSide 2, stejně jako Mezník hry, EverQuest Next. Jedinečnost motoru schopnost vytvářet efektivní přechody ze dne na noc, měnící se počasí a světelné jevy.

poprvé na H1Z1 byl vyhlášen v dubnu 2014 , Pak se stal známý příběh, ve kterém jsme ponořeni autory příběh. Hráči vstoupí   v post- apokalyptickém světě, a jsou nuceni přežít:

  Mir na pokraji zombie.

 • Stalkivayas hrozba zarazheniya
 • Konkuriruya s hráči ve výrobním posledním resursov
 • Zanimayas torgovley
 • Obedinyayas ve skupinách na utselet
 • Osobennost hratelnost – vazba na znakový serveru
 • konkrétní hráče

 

 

Na ostrově Povegliya se nachází v blízkosti italského města Benátky, který se nachází v rámci koncernu"Kurama Pharmaceuticals", která vyvíjí léky proti nebezpečným a smrtelným nemocem. Ale to se stalo tradicí, že dobře míněných vědců nezbytně vede do pekla, a jeho průkopníky jsou obyčejní lidé.

Na nějakém místě, pokusy šli ven kontroly a místo zázračného elixíru se objevil virus, který může čerpat lidi do chodící mrtvoly zombie –.

Od hrozného otvoru 15 let uplynulo, a epidemie rozrostla získal měřítko, se stal neovladatelný. Nyní archivovat důležitým úkolem lidstva je najít vakcínu proti viru, těžbu zbývajících omezených zdrojů a účinných zbraní nejen proti zombie, ale z šílených gangům v jejich agresivity.

režim Multiplayer umožňuje udržovat kontakt s hráči, koneckonců přežít dohromady mnohem jednodušší. Skupina snazší odrazit útoky, aby hranice osobního území, odrazit nepřátele země k užitečným zdrojům dostat jídlo a oblečení.

Hráči budou moci zařídit obchod, který nabízí své bohatství na jiné znaky, a dostat se na oplátku chybí. Musíte také dodržovat přísná pravidla přežití každého okamžiku, jako je voda z jezera Před použitím musí být dobře filtruje a se chránit před onemocněním, pomáhají osobní hygieny a praní prádla.

Přirozeně, je zde také možnost vytvořit strukturu. S využitím znalostí a dovedností přeživší obyvatele města pokusí navázat normální život, vybavil ji přijatelnou pohodlí – nenáročný některé stavět chaty, jiní skromný bouda, ale jsou zruční řemeslníci, kteří mají zvládnutou technologii výstavby a posílení základen a pevností.

Pobytové dostat stále obtížnější, a tam jsou volně žijící zvířata mohou pomoci v tomto ohledu. Ale nejsou jen hra, ale také potenciální hrozbou pro – útočící hráči, a pokud jste nezkušení nebo neozbrojený, bude znak snadno zemřít.

Kdo rozhoduje H1Z1 stahování, se stane vlastníkem obrovské pískoviště s celým světem velkoměsta a běh otevřené prostory, které lze studovat do nekonečna. H1Z1 na PC má neuvěřitelný potenciál a fascinující zombie apokalypsa fanoušky.

Systémové požadavky:

 • OS: 64 bit; Windows 7
 • OP 4 Gb
 • Protsessor: Intel i3 Dual -Core s technologií Hyper - Threading
 • Videokarta: nVidia GeForce GTX 275
 • Mesto místo na disku: 20 GB
 • Zvukovaya karta: Zvukové zařízení kompatibilní s DirectX 10
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more