Záložky

GTA: Vice City

Alternativní názvy: GTA: Vice City

Legendární hra GTA: Vice City - čtvrtina oficiální projekt Grand Theft Auto. K dnešnímu dni, hra je k dispozici pro oba konzolí a počítačů. Jako developer projektu bylo nesporným Rockstar North. První oficiální představení hry se konala v roce 2002, nicméně, až do dnešního dne zůstává standardní následovat pro mnoho dnešních vývojářů. Ti hráči, kteří jsou přitahováni Vice City ihned po vstupu do "bílé světlo", obdivovat ji dodnes. Mladí hráči se také zúčastní projektu.

GTA: Vice City PC - skvělá hra, vyrobený v akci dobrodružného žánru, který zahrnuje některé prvky třetí osoba střelec. Explicitní Charakteristickým rysem linie - dokonale si uvědomil, automobilový simulátor - ovládat stroje hry - potěšení. Jednoduché a cenově dostupné myslivost lze snadno naučit děti i dospělé. Nová část projektu je logickým pokračováním jeho předchůdců. Stejně jako kdysi (pokud jste již obeznámeni s alespoň jednou částí GTA), budete muset plnit úkoly, které jsou v rozporu se slova zákona a hraničí s trestnou činností. Budete dostávat úkoly od různých postav, jste se setkali v průběhu hry.

Do hry začali, v první řadě, budete muset GTA: Vice City download. Protože tato část projektu byla právem považovat za veterána geymerskogo umění, jeho systémové požadavky uspokojí naprosto všechny moderní počítače a notebooky. Chystáte se do hry se setkáte se starými nové město zvané Vice City. Ano, teď máte v GTA: Vice City hrát, cestovat přes rozlohy městských užitkové 80. let. Podle tradice, pro váš hrdina hry začíná s problémy. Sonny Forelli se chystá přijet, a kdysi půjčil částku peněz, ještě ani nezačala sbírat.

Hra GTA: VC poněkud upraven v porovnání s jeho předchůdci. Jednotlivé části města se výrazně zvýšil. Alespoň, že vypadají mnohem větší, než je favoritem hráčů v Liberty City. Vývojáři se také rozhodla pro změnu zbraně a arzenál - ve hře, nové pistole, samopaly a nespočet různých výrobků pro domácnost zásob.

V Grand Theft Auto: Vice City a změnil tradiční flotilu. Ocení inovace mohou příznivci jednostopých vozidel - projekt bude opět pohybuje na mopedů a motocyklů, jejichž řízení si zaslouží nejvyšší ocenění.

Ach jo, málem jsem zapomněl, teď GTA podpora formátu mp3, tak ti, kteří by se chtěli denní i noční hru pod "brilantní 80", budou moci vytvořit svůj vlastní playlist. Kromě toho, že vývojáři se podařilo přidat do projektu obrovský počet malých inovací a vylepšení, při zachování spiknutí a hratelnost na správné úrovni. Chcete-li se seznámit s funkcemi hry, můžete se podívat na GTA: Vice City video trailer.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more