Záložky

Grepolis - Starověké Řecko

Alternativní názvy: Grepolis, gripolis, Starověké Řecko

Zeta-line hra - je strategie prohlížeč, který vše se odehrává ve starověkém Řecku. V těchto dnech, kdy dobré umístění bylo klíčem k olympských bohů štěstí a prosperity, kdy se hrdinové starověku provedené velké činy, budete mít otěže malé řecké vesnice. Přehrát Grepolis bude zajímavé. Můžete začít s malým městem, ale je to ve vašich silách, aby ho mocná síla dělat.

Chcete-li hrát hru Zeta muset projít bezplatnou registraci. Zaregistrujte se online hra Grepolis nebere moc času. Ale po několika minutách se stanete jediným vládcem malého města, který potřebuje vaši pomoc!

První registrace budete mít na výběr ze serverů, z nichž každá má svá omezení. Takže, server Mu, má limit 150 hráčů v alianci. Tento server využívá nový bojový systém. Kappa server nabízí vyšší rychlost hry, ale limit velikosti 100 Aliance hráči. Výběr serveru závisí na možnostech získání herní zážitek - účast na PvP-bitev nebo hrát na nejvyšší úrovni obtížnosti.

Lambda online ve vašem hlavním úkolem bude vývoj a transformace této malé vesničce v bohaté politiky, že jeho velikost by neměla připustit i Atény a Mykonos. Chcete-li své město do mocné říše, musíte se postarat o ekonomické situaci ve vaší obci, vybudovat armádu militantní a námořnictva, které jsou potřebné pro dobytí nových území - nejbližší ostrov sousedů.

Ponořte se do úžasného světa starověkého Řecka, což znamená, že se bude cítit všechny přízeň olympských bohů a mýtických zvířat účasti.

Prvním krokem, který musíte udělat, bude organizace výrobních zdrojů, aby zajistili, že vaše vesnici potraviny a stavební materiály. V online hře Grepo základní zdroje jsou dřevo, kámen a stříbrné. Pro těžbu těchto zdrojů na vybudování pily, lom a stříbrné doly. Další způsob těžby zdrojů - drancovat jiné vesnice. Chcete-li použít prostředky, které budou na stavbu budov ve městě potřebná ke zvýšení životní úrovně.

Nicméně, hlavním zdrojem je milost bohů. Každé město má své vlastní božstvo patrona, který může být, jak obyvatelé propůjčit svou přízeň, a vyberte ji. Váš patron může být Athena - bohyně války, Poseidon - bůh moře, Hera - manželka Zeus, Hádes - bůh podsvětí, nebo dokonce majestátní Zeus - šéf mezi všemi bohy Olympu. S bohové přednost, můžete volat o pomoc z různých mýtických tvorů. To může být Kentauři nebo Cyclops, Hydra a Minotaur, a mnoho dalších.

Aby bylo možné uctívat a nabízet dary k jejich bohu je nutné vybudovat chrámy. Od výběru svého božského patrona záleží, co oblastí štěstí vás bude doprovázet více. Poseidon, například, je schopen propůjčit vám přízeň v námořních bitvách, a Athena chrání město od přírodních katastrof - zemětřesení a blesky.

V této strategii, svůj majetek nejsou omezeny na jedno město. Budete mít možnost vytvořit nové město, chrání je před jejich nepřáteli. Také si můžete dobývat další území a vedení války na souši i na moři.

Zvláštní pozornost by měla být věnována na rozvoj svých vojáků. Před válkou musíte přijít na to všechny strategické silné a slabé stránky a váží rovnováhu sil. Chcete-li zobrazit nejpravděpodobnější scénář ve válce, můžete použít simulátor bitvu. Ale nezapomeňte - tam je skutečná bitva o štěstí a vyvážení není vždy na vaší straně luku.

Také je velmi důležité, aby zaslaly své zvědy, aby prozkoumala města nepřátele vědět o velikosti nepřátelských vojsk a vojenských plánů nepřítele.

Významnou roli hraje také rozvoj flotily. Řecko - námořní moc, kde velký počet bitev se uskuteční na volném moři. Kromě toho, dobře vycvičený flotilu a potřebu obchodu. K dispozici budou mít k dispozici vysokorychlostní bireme a trireme, "požární lodě" a prověřených dopravních lodí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more