Záložky

Velký dobyvatel: Řím

Alternativní názvy:

Great Conqueror: Rome tahová strategie pro mobilní platformy. Hra si získala popularitu na kapesních konzolích a nyní je k dispozici na zařízeních Android. Zde hráči uvidí grafiku vynikající kvality. Na hlasovém herectví a výběru muzikálu pracovali profesionálové a je to znát.

V této hře se musíte stát vládcem Římské říše v době jejího rozkvětu.

Zde najdete mnoho vojenských tažení, o kterých pravděpodobně víte z hodin dějepisu.

Vládce obrovské říše má mnoho starostí:

  • Postavte města
  • Vytvořte nepřemožitelnou armádu
  • Vyvinout technologii
  • Vést vojáky během bitev
  • Udělejte si čas na diplomacii, vytvořte spojenectví proti společnému nepříteli
  • Soutěžte s ostatními hráči na žebříčku

To vše budou vaše úkoly během průchodu hrou, ale nejprve se musíte naučit, jak interagovat s rozhraním. Správa není náročná, všechny akce jsou intuitivní a díky tipům od vývojářů vám učení nezabere mnoho času.

Existuje několik herních režimů. Existuje výběr strany, za kterou hrát. Pomozte římské říši expandovat do celého světa nebo veďte jeden z barbarských kmenů a porazte vznikající supervelmoc.

Vést výpravy, které budou muset postupovat přes nepřátelské země s omezenými zdroji. V tomto režimu bude každý nový krok obtížnější než ten předchozí.

V režimu kampaně je vše tradičnější. Postupně si podmaňujete nová území. Trénujte vojenské jednotky a trénujte generály.

Kromě vojenských úkolů se musíte starat o blaho země.

  1. Získejte zdroje a hledejte poklady
  2. Postavte legendární stavby jako Koloseum
  3. Přijímejte zákony a komunikujte s vůdci jiných zemí

Tento seznam obsahuje pouze některé z úkolů.

Hraní Great Conqueror: Rome je zajímavé, ale není čas se nudit.

Jak se budou vaši podřízení chovat na bojišti, je na vás, abyste rozhodli, kterou z dovedností potřebují velitelé vojenských jednotek. V bitvách je možné plně převzít velení, kdykoli si budete přát.

Naučte se rychle vyhrávat s menším počtem zdrojů a menším počtem válečníků. Nejtalentovanější velitelé se dostanou na vrchol žebříčků a dostanou příležitost stát se slavnými. Hru hrají lidé po celém světě a všichni budou vědět o vašem talentu jako velitele.

Obchod ve hře vám umožní nakupovat zdroje, bojové bannery a jedinečné artefakty. Za nákupy můžete platit herní měnou nebo skutečnými penězi. Hra je zdarma a pokud se vám líbí, můžete vývojáře podpořit tím, že utratíte malou částku za nákupy ve hře.

Projekt se vyvíjí, spolu s aktualizacemi se objevují nová místa, typy vojsk a další herní obsah.

Great Conqueror: Rome ke stažení zdarma na Android můžete použít odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned teď, abyste udělali z Římské říše největší na světě, nebo naopak, abyste tomu zabránili!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more