Záložky

Granado Espada: Call of Destiny

Alternativní názvy: Granado Espada, Potomci osudu

Dnes se cesta do světa plného dobrodružství a eskapády, protože Granado Espada: Call of Destiny on-line hry v duchu romantismu XVII století. Vzrušující bitva v této hře promění v krvavé maškarní. Předpokládejme, že jste chráněni od hlavy až k patě s kovovou zbroj, ale také o módě ty časy, nemůžete držet krok. Zdobené hrdinové hry vyplňování svěží kostýmy těchto časech jako košilka nebo nádherné dámy šaty. V příběhu hráč je poslán vyšetřovat nově objevenou imaginární kontinent (v nepřítomnosti můžete hádat, že je to nový svět). Spolu s oko-lov grafiky, bude váš sluch pohladí klasickou instrumentální hudbu, která přispívá pouze k celkovému ponoření do světa vzrušující dobrodružství.

Pro hru Granado Espada: Call of Destiny potřeb herní klient, který lze stáhnout na hlavní stránce Granado Espada. Systémové požadavky na hru vypadat takto:

Operační systém: Windows XP, Windows2000, Windows Vista

Minimum: Pentium III 1GHz, RAM 512MB, VGA GeForce2 MX400 64MB, DirectX 9. 0C

Optimální: Pentium 4 2 GHz, RAM 1GB, VGA GeForce FX 4Ti / Radeon9000, DirectX 9. 0C.

Bez překážek, aby Ponořte se do světa dobrodružství, musíte se nejprve stabilní připojení k internetu, jakýkoli vhodný prohlížeč a kontrolu ve hře Granado Espada: Call of Destiny, které nebude těžké projít. Za prvé, v sekci "Registrace", musíte zadat nové herní data

1. se musíte přihlásit - myslíte, že požadovaný název znak pro koho budete hrát.

2. nový herní heslo.

Poté stiskněte tlačítko "Enter" a zobrazí se zpráva o úspěšném připojení k serveru hry.

Může muset počkat na nějakou dobu v případě, že je server přetížen, protože svět Granado Espada má již tisíce fanoušků. Takže hra Granado Espada: Call of Destiny on-line vyžaduje určitý čas k načtení. Chcete-li zaregistrovat Granado Espada: Call of Destiny a všechny ostatní bota ve hře byly rychle doporučeno vypnout všechny programy na vašem počítači, a to zejména Přidat další soubory z internetu (torrent klientů a ke stažení). Také na herní server týdenní profylaxe. Určete její činnost může být stav indikátoru serveru, který je na hlavní straně našich webových stránek - v pravém horním rohu.

Při připojení k herní server Granado Espada on-line splněna, budete vyzváni k zadání názvu vašeho virtuálního rodiny. Tento název bude aktivní pro všechny znaky, které jsou v místě, ve svém účtu. Jméno změna vyžaduje, abyste odstranit všechny staré postavy, tak pečlivě, že před volbou.

Po dokončení registrace se můžete pustit do dobrodružství, které se otevře pro vás on-line hry Granado Espada: Call of Destiny. První hra vás zanese do kasáren. Jsou základem pro vaší postavy. Stavíte svůj hrdinové světa Granado Espada a tvoří bojovou skupinu tří postav. Aby bylo možné vytvořit novou postavu ve hře Granado Espada: Call of Destiny on-line vždy stiskněte tlačítko "Vytvořit postavu."

Zahrajte si hru Granado Espada: Call of Destiny on-line a budovat svou stranu, budete mít z tříd postav, jako je

1. Bojovník: obdařen velkou fyzickou sílu. Silný melee brnění a díky vydržím dost dlouho. Proto je nutné použít tuto třídu na pokrytí nákladů na zbytek skupiny, kteří útočí z dálky.

2. Mušketýr: Střelné zbraně se specializuje na dlouhé ničení, které lze upravit.

3. Scout: pomocný oddíl zaměřený na léčení, posílení spojenců pomocí lektvarů a oslabení nepřátelé pastí.

4. Mag: zaměřen na použití masivní poškození kouzel z dálky pod rouškou spojenců. Můžete strávit kouzla "levitace" a stát se nezranitelný rvačky.

. 5. Elementalist: univerzální kouzelník, který hnacích prvků se mohou vztahovat masivní poškození, stejně jako indukující ochranná kouzla na spojeneckými vojsky. Nevýhoda - velmi slabá obrana.

Jak vidíte, každá třída má své vlastní charakteristiky, silné a slabé stránky. Online hra Granado Espada nabízí si můžete vybrat jméno a pohlaví charakteru. Za prvé, můžete vytvořit pouze jednu postavu, ale poté, co šel přes několik jednoduchých vzdělávacích úkolů můžete vytvořit několik. Čím déle budete hrát hry on-line Granado Espada: Call of Destiny, tím více nových postav s unikátními schopnostmi, zbraněmi a originální vzhled, můžete vytvořit ve svých kasárnách.

Poté, co vytvoříte svůj první znak otočte jej do týmu. Nyní fit hrát Granado Espada: Call of Destiny. Chcete-li zobrazit munici si svůj charakter, klikněte na "Zobrazit vybavení." Pro každou třídu ve hře zobrazit skutečnou munici. Pro mušketýři základní zbraně, pro válečníka - meče a brnění. Zařízení může dostat do bojů s monstry, nebo koupit za peníze.

Nejlepší způsob, jak vydělat peníze v této hře po hlavních bitev triple prodávat své nechtěné artefakty na trhu. A tak se snaží pečlivě strávit zamést poklady po boji a nést více. Nechte většina těchto položek se hodit, ale mohou se ziskem prodat.

Ve městech najdete různé obchodníky, kteří mají svou vlastní úzkou specializaci

1. Obchodní střelné zbraně - je na prodej pistole, pušky, kulky a střeliva pro mušketýrů.

2. Arms Dealer - prodává zbraně vojáky meči, brnění, helmy, apod.

3. Obchodní magické nástroje - má produkty pro kouzelníky a Elementalists: magické hůlky, amulety, a tak rozsah

4. Obchodní nástroje - prodává lektvary k doplnění zdraví a many. Také prodává skořápky a jiné předměty používané znaky.

. 5. Kovář - zbraně a zbroje během bitev opotřebovávají, takže potřebují opravu.

V Granado Espada: Call of Destiny hrát zábavné a nenudí. Budete se podílet na vzrušující dobrodružství, které jste vytvořili v rámci rodiny - tři-man družstva. Hlavním úkolem při vytváření rodiny je zajistit, aby její univerzálnost. To znamená, že každý člen vaší rodiny by měla být komplementární k odtržení od svých příbuzných. Správa takové oddělení je velmi jednoduché. Můžete ovládat pouze jednu hratelnou postavu a mají možnost přejít na jiný, a zbývající členové družstva následovat.

Dobrodružství a zábava v duchu romantismu, který dává hru Granado Espada: Call of Destiny, jsou na vás čeká.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more