Záložky

Gothic 3

Alternativní názvy: Gothic 3

Hra Gothic 3 je počítačová hra, ve které akce se vyvíjí po událostech druhé části gotiky. Akce ve hře vyvinuté na pevnině Midland. Zde musíte zvolit stranou, pro kterou budete hrát, z vaše volba bude záviset na výsledku událostí.

Stáhnout Gothic 3 můžete na oficiálních stránkách hry, nebo na jiném místě, které poskytuje tento přístup. Také počítačová hra Gothic 3 si můžete stáhnout přes torrenty, populární soubor downloader.

Gothic 3 Hra nabízí tři možnosti pro potkávací hry:

1) Pro Innocent - v tomto případě, užíváte na stranu rebelů. Jejich tábory jsou umístěny po celém kontinentu, a že jsou ve válce s orky. Vzali jejich zemi a jejich cílem je vrátit.

2) Pro Beliara - v tomto případě budete mít na stranu vrahů. Je velmi bohatí lidé. Jsou považovány za velmi dobré bojovníci mají různé druhy zbraní na svém území jsou nejlepší arény k boji.

3) Pro Adanosa - výběr Adonasa, budete mít na stranu orků. Ve hře Gothic 3 Orcs jsou bojovní lidé, kteří se chce chytit všechny pozemky. Snaží se zachytit město po městu.

Také ve hře Gothic 3: Forsaken Gods mají jiné frakce (Minor):

1) Nordmartsy - jsou obyvatelé přistát Nordmar. Jsou považovány za vynikající bojovníci a kováři. Jejich magické můj zajat orky a dělají vše pro to, aby si ji zpátky. Na této stránce se vaše postava může získat užitečné znalosti, například, jak navázat zbraně.

2) Wanderers - a lidé, kteří obývají lesy Myrtana. Milují přírodu a nenávidí orky, kteří se na cestě všechno zničené. Jejich vůdci jsou druidové, kteří jen znají jazyk přírody. Pouze druidi mohou naučit znakovou kouzlo.

3) Nomads - a lidé, kteří bydlí v poušti. Útočí na karavany, doly a otroci šli vrahy.

Před zápasem si otevře nebo zavře různé úkoly, se objeví v hlase řešení některých akcí. A také bude záležet na tom, co postavy jste přátelé a které jsou nepřátelé.

Ve hře Gothic 3 zbraně vyrábí nordmartsy. Buď postava může naučit této dovednosti.

V počítačové hře Gothic 3: Forsaken Gods území je rozděleno do tří oblastí:

1) Nordmar - to zasněžené oblasti s drsným podnebím.

2) Varant - to je hot region, pevná poušť.

3) Myrtana - to je nejkrásnější oblasti zasazené do zeleně všechny, lesy. Je plná krásných vodopádů a řek.

Ve třetí části hry najdete gotický nový bojový systém. Všechny akce bude záležet pouze na vás. Také se setkáte na své cestě sto nových postav a uvidíte, co obrovský herní svět.

Musíte provést obrovské množství složitých a jednoduchých úkolů. Také si všimněte, že v závislosti na vašem výběru ukončit.

Ponořte se do neuvěřitelného světa Gothic 3, který vám představí nové postavy, zvířata, monstra a zašleme na vzrušující cestu.

Objevte svět!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more