Záložky

Gord

Alternativní názvy:

Gord je hra, která kombinuje žánry RPG a simulátoru budování města. Grafika ve hře je dobrá, postavy jsou skvěle namluvené a hudba je vybrána s vkusem.

Ve hře se musíte stát vůdcem lidí z kmene Dawn Tribe a pomoci jim přežít v ponurém světě plném mystických příšer.

Než budete hrát Gord, upravte si nadcházející hru podle svých představ. Vyberte si scénář, obtížnost, množství výchozích zdrojů, frekvenci nájezdů a dokonce i to, jak nebezpečné může být špatné počasí. Pamatujte, že lehčí nastavení ne vždy dělá hru zajímavější. Často největší potěšení přináší hraní na vysoké úrovni obtížnosti.

  • Rozšiřte a vylepšete své osídlení
  • Dokončete úkoly
  • Prozkoumejte nepřátelský svět kolem sebe
  • Získejte zdroje a cenné artefakty

To vše a mnohem více na vás čeká v této hře.

Vývojáři se inspirovali slovanskou mytologií, dostali velmi zajímavý, lehce děsivý ponurý svět.

Po absolvování malého a nevtíravého tutoriálu budete moci sestavit tým válečníků a začít plnit úkoly.

Zápletka hry je docela zajímavá a občas překvapí. Než se pustíte do dalšího úkolu, rozhodněte se, koho naverbujete do svého týmu, abyste uspěli.

Opevněte, rozšiřte a upgradujte svou osadu mezi jednotlivými cestami. Postavte obranné stavby, bez nich vaše městečko nebude schopno odolat nepřátelským kmenům.

Všichni bojovníci ve vašem týmu mají charakter a sadu jedinečných vlastností. Všechno ovlivňuje jejich schopnost bojovat. Problémy doma, nemoc nebo smrt příbuzných mohou podkopat morálku. Ujistěte se, že všichni bojovníci jsou plní síly. Na tom může záviset výsledek bitvy.

Úkoly jsou různé. Možná budete muset ulovit legendárního tvora, porazit nepřátele v určité oblasti nebo odhalit tajemství svých předků.

Jak budete získávat zkušenosti, vaši bojovníci budou silnější. Zvýšení úrovně odemkne nové schopnosti a dovednosti.

Postavte oltář bohům a pronášejte modlitby. Ve vděčnosti vám bohové otevřou nové druhy magie.

Bitvy ve hře probíhají v tahovém režimu. Po setkání s nepřítelem a zapojení do bitvy se rozhodnete, kdo z týmu jakým způsobem zaútočí na nepřítele nebo naopak ochrání a případně posílí spojence. Po zadání příkazů začíná bitva, během které se vaše tahy střídají s tahy nepřítele.

Kromě zřejmých technik během bitvy můžete využít přírodu kolem vás ke skrytí překážek před nepřítelem nebo k získání kontroly mysli nad bestiemi a přimět je bojovat za vás.

Nezapomenou hru čas od času aktualizovat, přidávat nové úkoly, zbraně, brnění a rozšiřovat mapu.

Gord ke stažení zdarma na PC bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách vývojářů.

Začněte hrát hned, bez vaší pomoci kmen Dawn zahyne, pohlcen divokými kmeny a mystickými příšerami!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more