Záložky

Goodgame Galaxy

Alternativní názvy: Galaxie

Hra Goodgame Galaxy - zdarma prohlížeč založený multiplayer strategie. Je to simulace prostor, přes který se stal velitelem nového virtuálního vesmírné stanici. Goodgame Galaxy registrace vás zavede hluboko do vesmíru, kde se můžete cítit ztělesnění svých dětských snů, protože teď jsi opravdový astronaut! Ale řízení vlastní stanici - to není všechno, že vzrušující nabízí fantastické herní Galaxy. Pokud se vám podaří vytvořit pevný základ, časem budete moci dobýt galaxii a cítit tu plnou mistra!

Aby bylo možné hrát v Galaxii, potřebujete jen počítač s prodloužením průměrné konfigurace displeje 800 × 600 pixelů, přístup k internetu a moderní prohlížeč. Připojte se do hry Galaxy trvá velmi málo času. Musíte zadat e-mailovou adresu, vytvořit heslo a klepněte na tlačítko "Play for free". Vytvořením účtu, tímto souhlasíte s podmínkami této dohody. Galaxy hra je nyní k dispozici pro vás!

Na začátku, potkáte osobního asistenta, který vám řekne, kde začít. Poprvé na základně je nastavena, takže můžete bez obav pěstovat bez obav z útoku. Ty jsou uvedeny určitý čas na vybudování bytové jednotky, a kde si můžete umístit na populaci. Otevřete "Stavba" si můžete snadno dát bytové jednotky na správném místě. Nyní přejděte do Missy, která je shromáždit lidi. Koneckonců, budete sami nebudete moci provádět různé operace, a mít úspěch v nadcházejícím dobytí. Ty pak postavit jaderný reaktor. Je třeba jeho energie ke spuštění důležité funkce podpory života v celé své osobní věci. Nyní, když jste položil základ k vesmírné stanici, čas se dostat k vybudování výzkumného centra. Protože tímto způsobem, budete odemykat nové úspěchy vědy a techniky. A nyní přichází čas na prozkoumání futuristické technologie. Proč ne začít, například, s laserovou zbraň prvního stupně? Pak jděte a plazmy zbraň a EMP emitor a railgun zbraň a ion beamer. To vše zvyšuje zranitelnost databáze, a cítíte jistější.

Vzhledem k Goodgame Galaxy hrát přes úrovně, budete, v průběhu času, možnosti jsou širší než zpočátku. Dosažení třetí úrovně, můžete si již vybudovat továrnu na výrobu lodí, které pak budou použity při útocích. Výrobní lodě být sám sebou. A lepší být pilní - to záleží tolik na! Když lodě jsou připraveny, vy jste šéf jeho flotily zaútočí. To je místo, kde začíná zábava! Otevřete mapu sektoru a zaútočit na nepřátelskou základnu jako první. Vezměte si alespoň Goroksov. Proč ne, aby je mezi Chickie?

Stojí za zmínku, že během provádění každé mise spoléhá určitou odměnu. Dělat jednu práci, budete mít pozici a znovu vydat na novou práci. Vytvořením svou základnu a rozšiřuje ji ze zdrojů galaxii, můžete přemýšlet o tom, získat dobré kamarády. Dostupnost spojenci výrazně posílit svou pozici ve světě Goodgame Galaxy on-line. Společně budete jistě moci realizovat své plány a vládnout galaxii!

Jak budete hrát hru Galaxy, které se účastní v bitvě, budete mít velkou příležitost předvést svou taktiku. Co bude pečlivě plánovat své pohyby, více vnímavý povede. Jdi do toho! Vše je ve vašich rukou!

Vážený dobrodružný, pestré, bohaté, dynamický projekt Goodgame Galaxy dlouho nejpříjemnější zážitek! Zkuste si to na své vlastní zkušenosti! Nechte úspěch doprovází všechny podniky! Užijte si to! Užijte si to!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more