Záložky

Zlaté akry

Alternativní názvy: Golden Acres, Golden Acres

Golden Acres hra pro vás a přátele

Virtuální farmy ve všech svých možných projevech získaly srdce hráčů na dlouhou dobu a na dlouhou dobu, a proto se k soudu dostala hra Golden Acres. Je zde vše, co je nezbytné pro rozvoj vašeho vlastního podnikání, ale co je nejdůležitější, s touto fascinující prací se můžete vypořádat společně se svými přáteli.

Jedinou věcí, která leží mezi snem a realitou Golden Acres, je registrace. Tento postup je jednoduchý a nezabere to mnoho času, ale nemusíte nic stahovat, protože můžete hrát online v hračkách založených na prohlížeči. Pokud však máte účet na Facebooku, můžete vchod ještě více zjednodušit, stačí kliknout na tlačítko Přihlásit se přes Facebook a na jedno kliknutí se stanete farmářem.

Pokud sdílíte událost se svými přáteli, budou sdílet vaši zábavu na novém webu a úspěchy mohou být diskutovány v osobní korespondenci. Hra má také svou vlastní sociální stránku, kde jsou pravidelně oznamovány plány, aktualizace a herní momenty. Máte-li najednou nějaké dotazy nebo potíže s hrou, můžete požádat o pomoc tam.

Oblečte si panamský klobouk, jdeme na pole

Je čas začít hrát Golden Acres. I když venku venku je sněhová bouře nebo podzimní déšť, Golden Acres je vždy uprostřed práce jaro-léto.

Všechno to začíná tím, že přijedete vlakem do vesnice. Cesta, která vede ze zastávky, vede přímo k vašemu domu, takže se neztratí. Ale čím blíže panství, tím jasnější je, že práce bude ohromující. Než začnete obdělávat půdu, musíte opravit těch několik struktur, které jsou zde.

První, kdo se s vámi setká a bude velmi rád, že potká Freddyho kozu. Ví všechno a je připraven pomoci při jakémkoli úsilí. Prvním krokem je oprava domu a stodoly, jak bude informovat Freddy. Ale nebojte se, mise se nebude zdát únavná, protože vše, co je potřeba, je kliknout na kladivo v oblaku nad střechou každé budovy. Budování budov bude trvat znovu jen několik sekund.

Takové mraky s ikonami obrázků se objeví na každém pozemku pozemků, budov, zařízení. Ukazují, co musíte udělat: opravit, postavit nebo vylepšit, zasít, vodu, sklizeň atd. d.

Na farmě je vždy hodně práce a neměli byste odkládat žádnou z nich:

  • Stavět nové budovy
  • Postupně je vylepšujte
  • Kultivujte půdu
  • Rostlina více rozmanitých rostlin Sbírejte bohatou úrodu
  • Zasazte všechny živé bytosti Prodat a koupit na trhu
  • Proměňte malou farmu v velkou a ziskovou farmu
  • Chat s přáteli

Nejprve Freddie vyzve každou akci, dobře, a pak se podíváme na všechny úkoly na desce, které tu stály ještě před tvým vzhledem. Zobrazuje nové objednávky a označuje dokončené položky. Jakmile je vše ze seznamu hotovo, zmizí a ustupuje nové, takže můžete hrát hru Golden Acres nekonečně.

K dokonalosti není žádné omezení

To, co vás v zemědělském simulátoru přitahuje, je příležitost nekonečně rozvíjet půdu a otevírat přístup k novým nástrojům. Stavbou mlýnů, pekáren, továren a továren na výrobu produktů ze surovin, které jste sami vyrostli, začnete vyrábět zboží.

Ve hře Golden Acres iPlayer se každý účastník snaží překonat zbytek tím, že nabízí výsledky své práce na trhu. Podívejte se na bazar častěji, protože se zde někdy objevují užitečné a dokonce cenné předměty. To se týká semen, zvířat, strojů, nástrojů. Některé jsou drahé, takže se snažte vydělat dost kapitálu, aby stačilo na rozvoj, který se nikdy nezastaví.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more