Záložky

Godswar Online

Alternativní názvy: Gods War Online

Godswar Online - multiplayer online role-playing game, bezplatně, díky které se můžete přesunout do tajemné a je držitelem mnoha tajemstvích světa starověkého Řecka. Všichni milovníci starožitností a dávná historie on-line hry Godswar online bude milovat.

Připojte se do hry Godswar to trvat hodně času a bude velmi jednoduchý. Musíte zadat název účtu a heslo pro přístup do hry a e-mailovou adresu, na kterou obdržíte dopis s potvrzením, že registrace Godswar zavershenai je dostatečné pro spuštění hry.

První věc, kterou vidíme ve hře - to je pěkný cartoon grafika. Obecně platí, že hra sama o sobě a obraz vypadá velmi hezky, barevné a jasné, a umožňuje, aby zůstali ve hře na dlouhou dobu.

Mimochodem, Godswar - herní klient. A dáváme pod minimální systémové požadavky pro hru: CPU - 1 GHz RAM - 1 GB grafické akcelerátory karta s 256 MB, operační systém Windows XP nebo novější, aktivní připojení k internetu. Jak můžete vidět, se vší svou krásou, hra jako celek není příliš náročný na výkon počítače.

Zpočátku, budeme muset vybrat svět, ve kterém hrajeme, dobývání nových výšin a zaujmout své právoplatné místo v panteonu. Je dobré lokalizace hry, který byl dán dostatek času. Ruský jazyk je podporován vůbec, a to bez výjimky, herní servery. Po výběru na světě bude muset zavolat nm vašeho hrdiny a určit svou vlast. Volba může být mezi Spartou a Athénami. Po tomto, budete muset rozhodnout, jaký druh specializace bude mít svůj charakter.

Obecně platí, že editor postavy je velmi šťastný, protože to fungovalo dobře, a řada možností pro změnu vzhledu je dost. Dokonce i ti nejnáročnější hráči budou moci optimalizovat vzhled vaší postavy, aby vypadal naprosto unikátní. Godswar Online hra, která ohromí nedostatek jakýchkoli dalších položek. V dnešní době, většina produktů moderního herním průmyslu často přesycen různé někdy zbytečné a nepotřebné prvky funkčnosti, ale tato hra je příjemná výjimka z tohoto trendu.

Třída systém je také implementován ve hře tak jednoduchého, jako je to možné, i když to neznamená, že je to vada herních tvůrců. Naopak, třídy mají skvělou rovnováhu mezi nimi, a jejich počet a odlišnosti od sebe navzájem nuceni trávit hodiny v myšlení nad tím, co se rozhodli specializovat. Vše, co musíte udělat - je vybrat si tu postavu, pro kterou chcete hrát, ale pro zbytek nemůžete přežít. Zůstatek herní třídy - co hra Godswar on je velmi hrdý.

Nyní pohled na detail třídy zastoupeny ve hře. Priest - je léčitel, podpořit jakoukoli skupinu a její podporu. Mag - znalec starých svitků a mocných kouzel, válečník, ovládat magii. Champion je bojovník zblízka, drcení fouká své nejsilnější protivníky, ale v případě potřeby za pomoci svých kamarádů, protože by se sám obtížně.

Mnoho hráčů jsou překvapeni přítomností vestavěným-in game hrací bot, které oficiálně povolené tvůrci hry. Hrát hru Godswar čímž se stává mnohem jednodušší, pokud jste na zaměstnání je časově omezena.

Vlastně, rozhraní je na slušné úrovni, programátoři a designéři se ujistit, že všechny dovednosti a provádět další činnosti, pohodlně a hrát Godswar bylo hezké. Další velkou výhodou je to, že naprosto každá zobrazená nabídka hra je k dispozici pro použití jako kombinace několika tlačítek na klávesnici.

Proto je třeba poznamenat, že systém implementován ve hře sklepení prostě perfektní. Jediná věc, aby zvážila, je skutečnost, že sestupují do jámy, můžete pouze tehdy, když se dostanete do devadesáté úrovně. Hordy monster a obrovské množství důležitých a významných artefaktů - díky této hry v Godswar byste neměli nikdy jíst. No, už vás zajímalo? Neváhejte, zaregistrujte se a stal dobyvatel antiky!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more