Záložky

Bohové a sláva

Alternativní názvy: Gods and Glory

Gods and Glory - strategie ve světě bohů a magic

Hra

Gods and Glory na PC vás vezme ve vesmíru a čase do světa, kde můžete přežít pouze bojováním. Převezměte kontrolu nad celým hradem a udělejte z něj pevnost a sílu. Strategie v reálném čase z herního studia Wargaming s prvky taktiky a ekonomiky. Bojujte se svými přáteli na obloze Citadela a ukažte všem, kdo je skutečným císařem všech zemí.

Hra hry a obecné tipy

Gods a Glory budete hrát jako manažer, generál a vědec. To znamená, že budete muset rozvíjet své město, bojovat s jednotkami a učit se nové technologie. K dispozici budou také generálové, jinými slovy hrdinové v čele vašich armád. Kvalitní správa a plánování kroků předem vám umožní porazit své soupeře, protože jste v jednom z království na globální mapě. Váš hrad je malá kapka v oceánu od ostatních hráčů a jejich hradů, takže si určitě vytvořte přátele a spojence. To se nejlépe provádí jako součást aliance, získávání nových a nových hráčů spolu s tím, vývoj dalších bitev. Koneckonců je již dlouho známo, že jeden v poli není válečník.

Stavba na zámku - funkčnost je implementována, jako v mnoha jiných hrách podobného žánru. Máte malé území, kde stavíte zdroje, vojenské, vědecké budovy. Například:

  • kasáren - lze postavit 2 kusy umožňuje najmout vojáky; Vojenské velitelství - zvyšuje kapacitu armád hrdiny a generálů;
  • University - Probíhá vylepšení města a bitvy;
  • kovárna - zde můžete vytvářet, vylepšovat, okouzlit, syntetizovat vybavení pro hrdinu a generály;
  • dílna - umožňuje vytvářet pasti a opevnění pro zeď; Hospoda
  • - můžete najmout generály - mocné vůdce vašich armád;
  • pila, činžovní dům, farma, hvězdárna, lom - zdroje, neustále se zabývají výrobou zdrojů, zvyšováním úrovně se zvyšuje produkce.

Ve hře jsou pouze čtyři druhy zdrojů - dřevo, zlato, kámen a stardust. Každá z nich má jiný účel a používá se v různých oborech. K dispozici je také pátý typ - diamant. Můžete získat za splnění úkolů, ceny v turnajích nebo za skutečné peníze. To vám umožní urychlit výstavbu, pronájem a výzkum, protože si můžete koupit jedinečné generály i vzácné vybavení.

Bitevní mechanika

Hry se odehrávají v automatickém režimu, můžete si vybrat pouze generála a typy vojáků, kteří budou bojovat. Celkem bojuje až pět různých jednotek, z nichž jedna je hrdina nebo generál. Celkový počet jednotek, které mohou bojovat, závisí na kapacitě oddělení vašeho generála. V Gods and Glory se nesetkáte s miliony vojáků, například na sedmé úrovni vojenského velitelství můžete do bitvy vést pouze 48 vojáků, tj. Je to 12 vojáků v jednom týmu. Najímání vojsk probíhá také velmi rychle, protože v tomto případě neztratíte více než 48 vojáků v jedné bitvě.

vojáků je umístěno na dvou linkách: 10 0003

  • front - pro bojové vojáky jsou obranná linie, mají vysoký ukazatel života;
  • zpět - pro vojáky na dálku, kouzelníky, léčitele, způsobují nepříteli hlavní poškození, mají nízkou úroveň obrany a života, ale vysoké škody.

Pokud je váš hrdina nebo generál čaroděj, bude podle toho na zadní linii, ale pokud je válečník na frontě.

Gods and Glory si můžete stáhnout do svého počítače pomocí emulátoru Bluestacks Android. Protože hra byla vytvořena pro mobilní zařízení, tak ji spusťte na PC, stáhněte a nainstalujte nejprve emulátor a teprve poté do něj nainstalujte hru a užijte si hraní.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more