Záložky

Bůh Axion

Alternativní názvy: Bůh Axion

Bůh Axion hry zdarma MMO strategie prohlížeč. Bůh Axion hra - hra, která odráží požadavky hardcore hráče PVP. Začínáte vaše dobrodružství s ostrovem v nebi, a vaším úkolem je její rozšíření. Všichni hráči by měli válku a vytvořit alianci.

Před přehráváním Boha Axion, ujistěte se, že váš počítač splňuje systémové požadavky pro toto: frekvence procesoru - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB

Bůh Axion registraci nebere moc času a snadné:

1. Na úvodní stránce vyberte položku «Registrovat se»;

2. Zadejte název vašeho charakteru;

3. Zadejte platný e-mail;

4. Zadejte bezpečné heslo a zopakovat;

.

5 Vyberte položku "Submit».

V Boha Axion Online hráči mají možnost zúčastnit se jednoho ze 3 elementů (voda, oheň a země). Budete hrát Boha Axion a získat různé bonusy tím, že vybrané položky, včetně šance na vytvoření pravidelného vojska, které jsou jedinečné pro každý prvek. Kromě toho bude nejodvážnější hráči Bůh Axion on-line je třeba najít způsob, jak přivolat tajemné lidi, kteří už dávno byli poraženi, aby jim pomohla v bojích v současné době. V Boha Axion on-line důrazem na společného úsilí hráčů, vytváří silné spojenectví, které bojují na obloze spolu. A existuje dost způsobů, jak to udělat v Boha Axion Online: stateční bojovníci dobývání musí shromáždit vojsko a jít s nimi do boje, civilisté může dát požehnání na pomoc své přátele, nebo jejich smrtelní nepřátelé hit nadávky, mazaný hráči preferují otpravlyatna špióny a inteligenci sabotáž. Development Team Bůh Axion Online dal hodně času a úsilí komunikovat s okamžitě hráčů a jejich problémy, ujistěte se, že myšlenky jsou integrované hráči ve hře. Připojte se k přátelské společenství Boha Axion Online fóra. Celý nový svět, Bůh Axion Online, jedinečné vojsko, silné požehnání vražedné prokletí náhodné bouře v měnícím se nebe, nádherné budovy, obchodní systém, Bůh Axion on-line, zákeřný nepřítel špionážní kolonizace ostrovů, velké bonusy a spojenectví, silný katapult legendární Griffins draci ... To je Bůh Axion hry! Samozřejmě, že součástí zábavy strategických her Boha Axion on-line se přijít na to, co taktiky, které budete používat, a to způsob, jak najít vítězství. Nicméně, pro hráče, kteří mají k tomuto žánru nový, zde je několik tipů, aby to snazší začít: 1. Postavit chrám Boha Axion on-line. To vám umožní vytvořit více zdrojů. 2. Sestavte stromu poznání Boha Axion on-line. Nové jednotky, požehnání, a budovy - to vše odemknout s vědomím, takže je důležité začít pracovat co nejdříve. Čím více budete aktualizovat svůj strom, více moudrosti, budete vydělávat. 3. Aktualizace hry Kombajny Boha Axion. Budete mít vždy utrácet prostředky na budování své říše, a tyto prostředky pocházejí z kombajnů. Čím lépe budete upgradovat procesory, tím více zdrojů si vydělat. Bůh Axion hry mohou pomoci aktualizovat všechny kombajny na úroveň 5, než budete muset starat o nic jiného (Po vytvoření chrám a stromu poznání, samozřejmě). 4. Rozšířit a zlepšit ostrov boha Axion hry. Máte-li dva z ostrova, budete mít dvakrát tolik prostředků, a dvakrát více možností. To bude vyžadovat, abyste aktualizovat Strom Života na 5. úrovni v Boha Axion on-line. Dobrý hráč by měl být schopen dělat to po dobu 3-4 týdnů. 5. Komunikovat s ostatními hráči Boha Axion hry! Tam jsou stovky hráčů tady a vyhrát sám je obtížné. Postupujte podle následujících kroků a budete mít štěstí v novém nebi Bohu Axion hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more