Záložky

Goblin Keeper

Alternativní názvy: Goblin Keeper

Goblin Keeper online hra - zdarma prohlížeč multiplayer fantastická hra s prvky strategie. Dostat se do světa obývaného mnoho podivných stvoření, vytvořit si vlastní impérium a stane se vládcem celé skupiny goblinů, orků, zlobři, čarodějnice. Všechny tyto bytosti mají jediný svého druhu přináší teroru, a ve správných rukou, a to dostat se na vrcholu své moci a stane se smrtící. Goblin Keeper Hra je ideální pro ty, kteří mají ambice přes okraj. Koneckonců, každý majitel chce rozšířit chmurné dungeon podléhající území se nakonec dostal světovou nadvládu!

Hrát hru Goblin Keeper může být kdokoliv. A nemusí to nutně mít počítač s prudkými parametrů. Po systémové požadavky hry se liší skromnost. Potřebujete Goblin Keeper registraci, který otevře dveře do tajemného virtuálním světě. Během několika minut budete vyplnit požadovaný tvar písemně informace, jako jsou e-mailové adresy a hesla, potvrďte svůj souhlas s pravidly projektu - to jsi ty a celý profil hry Goblin Keeper.

Nyní, když jste se stal na plný uživatel muset vyhrnout rukávy a začít realizovat své sny. Případy máte žádný konec! Za prvé, musíte se postavit vězení, vybavit ji vším, co potřebujete, aby se postarat o ochranu před nepředvídatelnými návštěv. Například, umístit skryté pasti, které budou obstarávat pro kritiky, kteří se odvážili držet ve svém vlastnictví. Vše, co bude uvnitř dungeonu, budete vytvářet své vlastní ruce. Dokonce i velikost a uspořádání pokojů mohou být zvoleny samostatně. A za účelem získání nábytek a pohodlné ubytování, aby se používají speciální workshop. Získat jeho podřízení pracovat pro vás dobré, a ne dávat pozor na své pobouření. Kromě toho bude zajištěno, že nikdo chaos kolem sebe, jako pán srdci hory, mají právo ukládat daně pouze na populaci. Ať je život nezdá se, že med! Být přísný pán, ale zároveň veletrhu. Ne nesl jeho všemohoucnost, nikoli vyvolat zbytečné problémy. Věřte, že předměty budou účinnější, pokud můžete získat respekt z nich.

Stojí za zmínku, že důležité je proces těžby surovin. Bez nich, to je prostě nemožné hrát Goblin Keeper. Díky dostupnosti zdrojů, můžete si vyrobit vše, co potřebujete. A pokud zjistíte, že něco, co je v přebytku, tak jděte na černém trhu a vydělat nějaké peníze. Stojí za zmínku, že na moje mohou nejen obyvatele své říše, ale i přátele, kteří, kupodivu, ale je povoleno zachytit a použít jako rabsily. Nicméně, někdy je lepší vytvořit alianci a získat podporu svých sousedů, spíše než zmáčknout všechny šťávu z nich a snaží se využívat násilnými prostředky.

Co se týče války v Goblin Keeper on-line, můžete vést bitvu s ostatními hráči z útoku cizí vlastnictví, rabovat a ničit domácí skřítky. Ale nespadají do sebeuspokojení. Koneckonců, vy jste Účelem něčí. Adekvátně se podaří odrazit útok v případě nepřátelského útoku. Pro pocit jistoty, je třeba vytvořit a vycvičit armádu. A co vůbec plánování akce, lépe provést předběžné zkoumání. Rozvíjet taktiky - jeden z nejdůležitějších aspektů hry. Jen si myslím, jak krásné to bude vyhrát a rozhodnout o osudu svazích soupeřovu hlavu před vámi! Hlavní eliminovat ty bytosti, které bojují na straně soupeře a pak, jak se říká, v klobouku!

Pokud se chcete dostat to nejlepší a jsou připraveni jít kvůli mrtvol, budete milovat hrát Goblin Keeper. Zde si budete moci bezostyšně prosazovat politiku dobytí, bez povinnosti někdo sdílí pamlsky! Pojďme zase všechny své složité plány!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more