Záložky

Wrath of the Gods

Alternativní názvy: Gnev Bogov

Wrath of the Gods on-line - je multiplayer role-playing hra, která kombinuje fantasy a cyberpunk styly, od prvních minut, ponoříte-li se do neznámého reality her. Cestování přes herních světů, budete se tváří v tvář s různými soupeři a porazit všechny.

Chcete-li udělat krok do neznáma, musíte se zaregistrovat do hry. Ale nejprve pojďme řešit požadavky na systém. Online hra Wrath of the Gods neklade zvláštní požadavky na počítačový hráč.

Budete potřebovat:

• počítač s operačním systémem Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

• Procesor musí být Intel Pentium III 1 GHz nebo lepší

• 512 MB paměti RAM

• 64 MB grafická karta

• Adobe Flash Player verze 9 nebo. 0

Kromě toho budete potřebovat internetový prohlížeč a připojení k internetu.

Je-li váš počítač splňuje systémové požadavky, tlačil hru, musíte se zaregistrovat jen.

Připojte se do hry Wrath of the Gods nemusí být nutné, pokud se chcete dostat do hry pomocí svého účtu na stránkách sociálních sítí, jako jsou:

• Spolužáci

• Vkonktakte

• Mail. ru

• Facebook

Pokud nechcete propojit svůj účet v síti s hrou, můžete se jen zaregistrovat a registrace Wrath of the Gods nebude trvat dlouho, a také se zdají být velmi zajímavé.

Musíte zadat název znaku, zadejte podlahy, a pak vyberte jeho vzhled. Barva na vlasy, oči, vlasy, vousy a jiné vnější znaky vybraného charakteru závisí pouze na vás. Pokud z nějakého důvodu nechcete udělat, můžete svěřit výběr exteriéru počítače. Závěrečná fáze Wrath of the Gods on-line registrace - Úvod e-mailovou adresu, heslo a kód z obrázku. Klepněte na tlačítko "Dokončit" a už jste ve hře.

Wrath of Gods on-line hry se vrhá do světa, dříve rozdělena do tří částí:

• World of Stone

• Svět Iron

• World Sun

Nicméně, lidé v těchto světech zapomněli na své bohy, a rozhodli se zničit lidstvo. Ale Bůh nezanechal společnosti Corus lidí v bezvýchodné situaci, a dělal všechno možné, aby se lidé mohli bojovat za stejných podmínek proti bohům.

Wrath of Gods on-line hry - unikátní vesmír, který se skládá z několika zcela odlišný od ostatních světů s úžasnými barevnými krajiny. Během bitvy můžete použít jednu z tisíce zbraní a vybavení, často unikátní a vytvořené jen pro sebe. Vhodně zvolena munice může zvýšit svou sílu mnohokrát!

Ve hře jsou tři varianty magického umění:

• zničení, jinak - červená cesta rozvoje

Hráči, kteří si tuto specializaci jsou bojovníci s největší silou dopadu a rozsahu škody.

• znalost - modrá třída

Tato třída je záhadou, a po celou dobu hledáte nejlepší vyvážení a distribučních dovedností.

• Harmony - Zelená učebna

Některé z těchto nejlepších lékařů mají i hromadné léčivé účinky. To obvykle pacient a dobrosrdečný znaky

Charakter, zatímco, jak budete hrát hry on-line Wrath of the Gods, je jedním z důležitých parametrů - pověst.

Získat pověst může být během speciálních reputace questy.

Pověst dává sílu svého ducha, na kterém závisí na kritický úder sílu v boji.

Když hrajete hru Wrath of the Gods on-line, pak byste očekávat, že animované souboje s kvalitním zobrazením činností každého z uchazečů. Můžete také spojit s přáteli společně bojovat proti vysoké úrovni, monstra.

Když začnete hrát hru on-line Wrath of the Gods, můžete získat první zkušenosti v boji může být v řadě, nájem za zvláštní, že trenér - Corus sluhu. Poté můžete přejít k provedení různých questů - speciální úkoly, pro které výkon postava získává zkušenosti, peníze a trofeje. Rysem hry je, že každý úkol je jedinečný, a to pouze na vaší osobní volby rozhodnutí závisí odměňování. V případě hledání hláskoval několik různých zakončení, stejně jako v obecném spiknutí hry, která je nelineární a závisí zcela na akce hráčů.

Chcete-li vstoupit do klanu, hrát Wrath of the Gods je větší zábava. Aréna se může zúčastnit bitvy klanů a jejich vítězství a zvýšit hodnocení klan. Kromě toho, klan spolu chodí lovit speciální příšery, které přinášejí drahé trofeje.

Rozhodl se, že hrát v hněvu bohů, budete trávit čas zábavu v barevné a jedinečné světě.

Online hra Gnev Bogov zajímavé a dostupné pro každého!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more