Záložky

Gladiatus CZ

Alternativní názvy: Gameforge

Gladiatus CZ je prohlížečová online hra pro více hráčů, ve které na vás čeká mnoho nebezpečí a záhad. Koneckonců, tohle je Velká říše římská, a pokud se cítíš jako gladiátor, pak ti online hra Gladiatus poskytne spoustu zábavy!

Online hra Gladiatus je jako celek zdarma, ale pokud chcete, můžete si pořídit prémiový účet, díky kterému se vám výrazně zkrátí doba výprav a celkově usnadní život vašeho hrdiny. Hra je dostupná v každém prohlížeči!

Pro vstup do hry potřebujete Gladiatus registraci:

 • Na hlavní stránce v příslušných polích vyberte herní server (provincii),
 • zadejte své jméno,
 • e-mail,
 • heslo a přijmout souhlas s pravidly hry.
 • Kliknutím na "Registrovat" Registrace ve hře Gladiatus končí a vy přejdete na novou stránku, kde si musíte vybrat pohlaví svého hrdiny.

Dále je vám nabídnuto vybavení vašeho hrdiny, po kterém se váš hrdina může vydat na Výpravu (zde budete muset splnit několik úkolů, za které získáte zkušenosti, peníze a některé věci, díky kterým se váš hrdina bude moci účastnit bitev). Plněním v budoucnu různých úkolů bude mít váš hrdina možnost získat jako odměnu kromě zkušeností a peněz také unikátní zbraně, věci a brnění, které nelze koupit na trhu.

Online hra Gladiatus má k dispozici ne špatný arzenál zbraní: Dýky, meče, obušky, kopí, kladiva, sekery... Stejně tak arzenál brnění: Kožená brnění, štíty, hadry, přilby, rukavice, sandály.... A u alchymisty si můžeš koupit různé lektvary, prášky a magické medaile... Účastí v bitvách si tvůj hrdina bude zlepšovat 2 hlavní herní parametry - zkušenosti a dovednosti.

Základní dovednosti (vlastnosti):

 • Body života,
 • Zkušenosti,
 • Síla,
 • Dovednost,
 • Obratnost,
 • Výdrž,
 • Charisma
 • Inteligence.

Každá dovednost dává vašemu hrdinovi určité bonusy v boji. Zvyšováním zkušeností se váš hrdina posouvá na vyšší úrovně, čímž se zvyšují jeho schopnosti a jeho postavení v herním světě.  Až dosáhne 5. úrovně, bude si moci založit vlastní cech a přijmout do něj skupinu stejně smýšlejících lidí. A v budoucnu společně s nimi postoupit na bezbřehé vrcholy hierarchie ...

Hra Gladiatus online má mnoho různých lokací, které se nacházejí ve třech zemích: Itálii, Německu a Africe. V některých lokacích se nacházejí dungeony, které obývají Bossové. Celkem je ve hře v současné době 23 lokací (v každé lokaci žijí různí mobové, se kterými se váš hrdina bude muset setkat).  V každé zemi se nachází poustevník, který plní následující funkce: Změna přezdívky, Přesun do jiné země a Změna pohlaví.

Hrát hru Gladiatus CZ můžete mít určité povolání, které lze přijmout na určitou dobu (od 1 hodiny do 24 hodin). Za vykonanou práci dostane váš hrdina peníze a odměny (jídlo). Na výběr jsou tato povolání: Pomocník stájníka, Farmář, Řezník, Rybář a Chlebodárce. A pokud podplatíte jednoho ze senátorů za 3 rubíny, můžete získat práci senátora nebo klenotníka. Rubíny si můžeš koupit za "skutečné" a vyměnit je za věci, které potřebuješ...

Hrát online hru Gladiatus budete účastnit bojů o zlato (to je herní měna, za kterou si můžete kupovat jednoduché věci, stejně jako platit za trénink gladiátorského umění, v tělocvičně). V aréně může vaše postava vyzvat na souboj jiného stejného protivníka.

Při hraní Gladiátora si můžete najímat žoldáky (ti však vyžadují zbraně, takže za ně budete muset vysolit určitý obnos peněz). Žoldáci vám budou pomáhat v bitvách, v dungeonu i v aréně. Ve hře se nachází aukce, kde si můžete koupit velmi cenné vzácné předměty. Přihazujte co nejvíce! Na herním tržišti můžete nakupovat nebo prodávat různé předměty.

Ve hře Gladiatus můžete hrát tak, že uzavřete pakt s pozemskými nebo božskými silami. Pokud chcete sjednotit své zájmy, cíle a záměry s ostatními hráči, připojte se k cechu nebo si vytvořte svůj vlastní (vytvoření, jak již bylo zmíněno, je možné až od 5. úrovně). Obecně lze říci, že hra je poměrně rozsáhlá a fascinující, stále je v ní spousta zajímavých věcí k vidění! Registrace do hry Gladiatus vám otevře cestu k tomuto nebezpečnému dobrodružství!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more