Záložky

Gladiatus

Alternativní názvy: Gladiatus

Gladiatus on-line - je multiplayer online browser hra, ve které najdete spoustu nebezpečí a záhad. Je to - Velká římská Říše, a pokud máte pocit, Gladiator, zatímco on-line hra Gladiatus vám spoustu zábavy!

Online hra Gladiatus obvykle zdarma, ale pokud chcete, můžete si koupit prémiový účet, takže můžete výrazně snížit čas a všechny druhy expedic usnadnit život svého hrdiny. Hra je k dispozici v libovolném prohlížeči!

Chcete-li vstoupit do hry musíte zaregistrovat Gladiatus: Na hlavní stránce v příslušných oborech si vybrat herní server (y), zadejte své jméno, e-mail, heslo a přijímám smlouvu pravidla hry. Klikněte na "Registrace" a na tuto hru Gladiatus Registrace koncích a jdete na novou stránku, kde musíte vybrat pohlaví vašeho hrdiny. Dále se doporučuje vybavit svého hrdinu, pak se vaše postava může jít na expedici (zde musíte spustit několik úkolů, za které se dostanete na zkušenosti, peníze a některé z věcí, které dělají vaše postava bude moci zúčastnit bojů). Provádění různých úkolů v budoucnu, bude váš hrdina bude mít možnost získat odměnu, kromě zkušeností a peněz, unikátních zbraní, předmětů a brnění, které nelze koupit na trhu.

Gladiatus on-line hra není špatná, arzenál zbraní: Dýky, meče, hole, oštěpy, kladiva, sekery ... stejně jako arzenál zbroj Kožená zbroj, štíty, hadry, přilby, rukavice, sandály. Alchymista ... A můžete koupit celou řadu léků, prášků a magie mince ...

Účast v bitvě, bude vaše postava zlepšila o 2 základních mysl herními parametry - zkušenosti a dovednosti.

Základní dovednosti (charakteristika): Životy, zkušenosti, síla, dovednost, Agility, Stamina, Intellect a charisma. Každá dovednost dává vaše postava určité bonusy v bitvě.

Zvýšení zkušenosti, bude vaše postava přesunout na vyšší úroveň, a zároveň zlepšit jejich možnosti, a zvyšování jejich postavení v herním světě. Po dosažení páté úrovně, bude moci vytvořit svůj cech a vzít v její skupině spolupracovníků. A v budoucnu, spolu s nimi postoupit do nekonečné vrcholu hierarchie ...

Online hra Gladiatus má mnoho různých míst, které jsou umístěny ve třech zemích: Itálie, Německo a Afrika. Některé lokality mají dungeon obývané šéfy. Celkem v současné době 23 míst ve hře (v každém místě žijí různé davy, které budou splňovat svého hrdinu).

V každé zemi je poustevník, který vykonává následující funkce: Změnit nick Přestěhování se do jiné země a změnit jejich sex.

Zahrajte si hru on-line můžete Gladiatus má zvláštní povolání, které může trvat nějakou dobu (od 1 hodiny do 24 hodin). Za vykonanou práci, bude váš hrdina získat peníze a odměnit (jídlo). Volba povolání jako: Asistent ženich, Farmer, Butcher, Baker a Fisher. A v případě, že úplatek ve 3 Rubin jeden z senátorů, je možné získat práci nebo senátora Goldsmith. Rubíny můžete koupit "skutečný" a použít je vyměnit za správné věci ...

Hrát online hru Gladiatus budete účast v bitvě o zlato (to je hra, měny, které si můžete koupit na jednoduché věci, stejně jako odměna za školení gladiátorské umění, v tělocvičně). Arena může způsobit váš hrdina bojovat jiný podobný soupeře.

Play Gladiatus můžete tím, že najme žoldáky (ačkoli oni vyžadují zbraně, takže budete muset položit na ně určitou částku). Mercenaries vám pomůže v boji, v žaláři a Arena.

Hra má aukci, kde si můžete koupit velmi cenné rarity. Chcete-li vsadit!

V současné době se v herním trhu, můžete prodat nebo koupit různé věci.

V Gladiatus může hrát, podepsání smlouvy s pozemskou nebo božské síly.

Chcete-li spojit své zájmy, úkoly a cíle s ostatními hráči, připojit gildy, nebo si vytvořit vlastní tvorbu (jak již bylo řečeno, je možné pouze s 5. úroveň).

Obecně lze říci, že hra je poměrně rozsáhlý a vzrušující, tam je ještě spousta zajímavých věcí, které budete vidět! Gladiatus Registrace otevře si cestu v této nebezpečné dobrodružství!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more