Záložky

Svět gladiátoři

Alternativní názvy: Svět Gladiators

Historické multiplayer online role-playing hra World protivníky vám možnost vyzkoušet si pro sebe, co se na scéně ve smrtící bitvě, kdy v sázce je nejen pověst, ale i život obecně, a jak obyčejný gladiátor uspět v této složité a často bezdůvodné reality . Hlavním cílem přehrávače - povýšen do stavu bojovníka říše. V herním světě válečníky je udržována on-line jemná rovnováha v plánu - úspěšnou kombinaci prvků 2D a 3D animace, dobrá, pokud jde o barvy použitelnosti, přístupné rozhraní a zajímavých obrazů. Stručně řečeno, pro "zábalu", vývojáři snažili co nejlépe. Ale ve světě válečníky by měl hrát, a protože "nádivka" stejně. Je tady v - bohatý děj, originální herní mechaniky a bojového systému, schopnost rozvíjet postavu v mnoha směrech a to vše s humorem a tematické (historical) způsobem.

Pokud jde o požadavky na systém hry, pokud jde o požadované konfigurace, např. na svých oficiálních internetových stránkách uvedl. Je uvedeno pouze to, že hrát hry on-line svět gladiátorů přednostní prohlížeče Google Chrome, a na PC, musíte mít Adobe Flash Player verze 9 nebo vyšší, protože.

Připojte se do hry World of válečníky - další původní vývojáři čipů. Vytvořte si účet se stává jakýmsi dialogem mezi vámi a kronikáře Oliem. Podle doporučení staršího zadáte uživatelské jméno pro svou postavu a určit její pohlaví, pak heslo, e-mailovou adresu, box, Skype a ICQ. A konečně, přijmout pravidla hry ve světě a vaše gladiátora on-line registrace je téměř dokončena. Poté Oliy poslat svého hosta na kováře, kováře na vůdce Light Side boha Helios, ale proto, že se dostanete do pán podsvětí mrtvých do podsvětí. Každý z nich pozdraví vás a dát nějaký prvek munice - ubohý helmu, štít a ubohý ubohý meč - to je to, co budete hrát v první světové gladiátory. Munice tzv. špinavé nevadí (i když ne bez něj), ale jakési hierarchie, které je uvedeno, zbraně a vybavení. Ubozí šedá zbraně - je určen pro začátečníky, aby zkušenější hráči, jejichž fialové zbraně, padělané Hephaestus, a high-end zbraní - červené - to je velké římské legionáře získat vojáky.

Takže po tomto zdlouhavém procesu komunikace, výběr a seznámení se s nuance hry, která je "registrace protivníky World", se konečně ocitnete v samém srdci Říma, a ty se potýkají s výběrem, na kterou stranu se postavit - připojit se Bright armáda boha Helios, nebo zvolte tmavou stranu. Tyto a další mají své vlastní výhody, silné bojovníky z temnoty do útoku, a bojovníky světla opotřebení brnění a zbraně z velmi odolného kovu nebi, mají jízdu a dobrý výkon.

V náručí hierarchie, hra nabízí online svět gladiátorů a gladiátorské kariérním žebříčku - pět stavů vývoj postav: Gladiator, Gladiator uznal, volné obyvatelé Říma, politik a velký bojovník Říše. Každý stav je udělena pro určité úspěchy, ale jak víte, nejvíce zaslouží.

Ale hrát hry on-line světa gladiátoři možné bez uchýlení se k vojenským nebo politických bitev. Zapojit se do pátrání, které přinese peníze a zkušenosti, učí o světě - pro Vás vytvořit širokou škálu lokalit a všechny druhy robotů. Přátele a vytvářet klany, aby se nepřátelům a je vhodný pro všechny své vítězství a úspěchů v osobním deníku.

Stručně řečeno, svět válečníky on-line hry, kde je mnoho příležitostí pro realizaci charakteru. V tomto případě se všechny herní události dojít na pozadí historických krajin v barevné prostředí starověkého Říma. Přidat se k této fascinující hru a dát mocný Řím "na kolena."

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more