Záložky

Gladiators

Alternativní názvy: Gladiators

Online hra Gladiators je bezplatná multiplayerová browser hra s RPG prvky, která se odehrává v antickém Římě. Gladiators může hrát na jakémkoliv počítači nebo notebooku kdykoliv. Standardní registrace Gladiators ve hře bude trvat několik minut. Můžete jít na Gladiators hry stránkách on-line, vyberte kartu hrát a jít na Registrace Gladiators. Vyplňte dotazník, který vyžadoval pole pro registraci jsou jméno, e-mail, pohlaví, jazyk hry, země pobytu a hesla. Po seznámení s pravidly hry klikněte na tlačítko pro registraci. Teď hrát gladiátorů, registrace je dokončena. Kontrola v Gladiators on-line, můžete jako majitel gladiátorské školy, nákup a školení otroky. Budete se podílet na různých turnajích, kde profesionální gladiátoři vyhrát nebo zemřít důstojně, chválit tě.

Gladiators hry on-line vám dává možnost podívat se na válečníky. Ve hře si můžete stavět budovy, zlata a kupovat další gladiátorů. Peníze mohou být použity nejen na válečníky, ale také na jejich zbraně. Gladiators muset najmout lékaře a učitele. Každý z vojáků má své výhody a nevýhody studia, které jste mu skutečný hrdina může udělat. Zahrajte si hru on-line Gladiators zajímavé, protože turnaje se konají každý den, a za jejich vítězství dostanete peníze a ocenění. Hra je velmi dynamická a zajímavá. Názvy protivníky bojovat svou cestu a typ zbraně, ve většině případů mají celou řadu historických dat, která označuje vážný přístup k herních vývojářů Gladiators on-line.

Ve hře Gladiators tam je deset druhů válečníky, z nichž každý je tak blízko k realitě doby. Zde můžete najít Gladiátorem s cibulí a trojzubec, na koni nebo na voze šermíř nebo Spearman.

V gladiátory zajímavé hrát, protože hra umožňuje bitvu mezi oběma školami na tři typy arén:

• zápas (jeden bojovník z každé školy)

• bitva (až sedm válečníky z každé školy)

• boj o přežití (jeden z každého gladiátorských škol, místo poraženého přichází nový gladiátora. Bitva pokračuje tak dlouho, dokud jedna ze stran nemá konec gladiátory)

Game gladiátory on-line můžete také bojovat za provincii starověkého Říma, řízení a ekonomika jeho Ludus (budování sítí budov, příjmy), organizování turnajů gildy, koupit příspěvek Senát a další výhody. Můžete si docela dobře k rozvoji jejich podnikání. Výborná grafika a funkce on-line hry gladiátorů, nenechá nikoho lhostejným.

Zahrajte si hru on-line Gladiators bude zajímavé je pro všechny fanoušky on-line her, stejně jako obdivovatele atmosférou divokých gladiátorských bitev. Online hra Gladiators dobře promyšlené a zajímavé v přírodě. Gladiators on-line vám umožní vrátit se do doby starověku a plně využívat jeho atmosféru. Pokud se chcete cítit jako římský patricij, pak se rychle zaregistrovat!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more