Záložky

Gatling Gears

Alternativní názvy: Gatling Gears

Požadavky na systém:

Procesor: Intel Core 2 Duo @ 1. 8 GHz / AMD Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Místo na disku: 2 GB

Gatling Gears - arkádová střílečka, která se odehrává v světě vytvořeném všemi kanovníky stylu steampunk. Tato akce je zcela uzavřena v hazardní hru, vládl v době, kdy reakce, přesnost přehrávače a ráži vaší zbraně. Gatling Gears Hra vypráví příběh o tom, jak skrovné jako obrovská říše se chce dostat své ruce na všechny světové bohaté zdroje s využitím jakýchkoli prostředků a metod, ne pohrdat zabít každého, kdo se odváží ukázat odpor. Ale ve vesmíru Gitling Gears nemožné bez hrdinství a byl tam jeden člověk, který se rozhodl napadnout krvelačné říši. U kormidla jeho boj pěší robota hrdiny jménem Max Brawley neodváží zastavit postup útočníků.

Herní

Gatling Gears, které budou muset hrát rychle a přesně, se skládá z několika vrstev a každá z nich budete muset počítat s obrovskou hromadu nepřátel. Každá z pěti kapitol misí Gatling Gears je jen hemží nepřáteli a musí být zničen, aby člověk, jinak nebudete moci předat. Budeme se ptát šíření kasárna, svrhnout vodní věž, nebo vyhodit do povětří přistávací plochu, ale vždy budeme ptát na něco rozbít, vyhodit do povětří nebo zničí. Gatling Gears hra se liší velkou škálu účely, pak se budeme setkávat i granátomety a těžkých bombardérů, a vlaky, z nichž všechny bude doplněn o minových polích, bagry, házení obrovské klády, a klasiky žánru - velký, zabírá polovinu umístění bossů na konci každého úrovní. Gatling Gears, hrát, že můžeme jen omezené možnosti srsti - pulamety, bazuku, granát launcher a speciální dovednosti jako speciální tlakovou vlnou, která ničí vše kolem. Wave, velmi mocná zbraň, a proto je k dispozici pouze jednou na služební cestu.

Zlepšení

V každém z míst Gatling Gears rozptýlené zlaté cihly, které stojí za to sbírat s maximální péčí. Vydělané peníze, takže můžete strávit v obchodě, přístupné před každou úrovní. Položka v tomto obchodě je zvýšení výkonnosti vašich zbraní nebo srsti brnění. Ale to není vše, budou poražení soupeři dát si zvláštní bonusy-matice, pro které všechny stejné úložiště můžete koupit speciální zlepšení a zdobení pro kožešiny. Stejně jako ořechy můžete koupit ruční zvíře na mleté ​​maso pro vás v průběhu herních úrovní. Dynamický a plný pohonu hry je mód co-op hry, když můžete hrát misi se bude konat v druhém přehrávači společnosti, v takovém případě hra bude nová postava - neteř Max, který je také virtuózní bude zpracovávat jeho chůze, boj proti robota. Všechny výhody hru doplňuje téměř perfektní vizuální výkon, kde bohatý a pestrý obraz je stabilní záblesky výbuchů a svištící kolem hlavního hrdiny skořápky různých velikostí a ráží.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more