Záložky

Gargonia

Alternativní názvy: Gargon

Online hra Gargon - zdarma a prohlížeč-založené, příležitostná přeplněný, takže celý herní proces je značně zjednodušena. Aby bylo možné začít svůj vývoj, nemusíte stahovat a instalovat cokoliv. Vše, co je nutné - jít do vašeho prohlížeče a jít krok Registrace Gargonia.

Připojte se do hry Gargonia v první fázi nabízí budoucí hráč okamžitě určit, která strana dává přednost konfrontaci klasifikovat sami - na Gargonitam nebo Marines. A když kliknete na logo tábora (nebo na odkaz s názvem pod ním), což je méně než počet registrovaných, budete mít bonus pro podporu rovnováhy. Pak, když jste již začali Gargonia on-line, můžete vždy změnit tábor. Určete volby, bude, jako obvykle, zadejte svou e-mailovou adresu, pod kterým jméno, které se bude hrát a za jakých heslo - vstoupit do hry. Gargonia zaregistrovat zde jednoduché a standardní.

Unikátní online hra Gargonia, která nabízí kontinuitu hry přes "autonomie" akcí svého charakteru. To znamená, že pokud potřebujete, nebo odchod ze hry, nebo vypněte počítač, vaše postava se již zabývá v záležitostech svěřených mu. Můžete poslat do práce, a pak se vrací do hry, si položil na její plat.

Herní Gargon má své měnové jednotky - některé žetony, které můžete získat práci, porazil nepřítele, nebo nalezením inteligenci. Pro skutečné peníze obohatit žetony nebude fungovat - je to jen in-game měnu Gargonia. Hrát bez nich, však bude obtížné, protože tyto peníze umožňuje hráči kupovat různé věci ke zlepšení domov, nebo jste alianci za účelem zlepšení výkonu.

Mimochodem, o vlastnostech. Trvanlivost je zodpovědný za snižování damage. Power - pro rázové síly při útoku v bitvě. Mobilita - za vyhnout nepřátelské útoky. Potraviny - pro vitalitu. Inteligence - pro kritické hity (těch, které způsobují největší škody) během bitvy. Glory - na pozici v žebříčku hráčů. Gargonia online hra vám zaručuje stálý pokrok díky kontinuální výroby zkušeností ovlivnit herní úrovně.

Když začnete hrát hry on-line Gargonia, zjistíte, že můžete nejen vytvářet, ale také zlepšit své domovy. Polévka:

• Dům - s každou novou úrovní budovy přidává navíc slot pro věci;

• Shield vztek - je vhodné k útoku na nepřítele, protože to zvyšuje sílu;

• symbol vztek - zvýšení kapacity útoku;

• Hrudník - mějte své žetony je dostupnost nepřítele

• Stínění cti - zvýší sílu obrany;

• symbol cti - zvýšení kapacity obhajoby;

• Odznaky strom - pokud máte čtvrté úrovně a výše, bude to pro vás stabilní zdroj příjmů;

• cesta - pomoc při hledání vhodných oponentů;

• plot - síla hráč v útoku zvýší množství nasávaného úrovni.

Zahrajte si hru on-line Gargonia - být ve středu konfrontace mezi dvěma tábory - ". Marine" "Gargonitov" a United ve skupinách či aliancí, hrdinové hry, může jít do války, a aby se aliance, zatímco zabývající se výstavbou bytů a rozvoj svých pevností.

Tak, Gargonia on-line hra, která vám přinese stoprocentní zábavu, protože budete očekávat a stylové znaky a bessmetnoe počet questy a zábavný bojový systém ... prostě nepočítá. Buďte odvážní, a ze zkušenosti víme, celý rozsah předpokládané adventura, navržený s humorem a vtipem. Nestyď se a začít hrát Gargonia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more