Záložky

Ganja Wars

Alternativní názvy: Ganja Wars

Online hra GanjaWars - zdarma prohlížeč strategie založená na hrdiny kategorie RPG. Virtuální kopie gangster světě vyvinula OOO "Mediasite." Přes pikantní titulu GanjaWars on-line nepodporuje nelegální drogy a povzbuzuje lidi, aby jejich použití. V roce 2003, on-line hra vzal vedoucí pozici v síti, a od té doby se jeho rating neklesá. To vše díky originalitě projektu, který je schopen zaujmout mnoho hráčům. Dirty, brutální svět zločinu, aby vám účastníka v krvavé přestřelky a mafie Showdowns. GanjaWars online hry - to je jedinečná příležitost, jak realizovat své strategické schopnosti, ukázat všechnu odvahu a dovednosti prokázat bojové schopnosti. Přijďte do tohoto hnusného světa přežít v něm a pomoci vytvořit GanjaWars registraci. Tato hra je k dispozici pro téměř každý, a to díky své nenáročné požadavky na systém:

1) Operační systém Windows 2000, XP, Vista

2) Procesor Intel Pentium I 200MHz

3) Paměť 32 MB

4) Už není nutná grafická karta

5) Připojení k internetu

Chcete-li začít GanjaWars hrát, není třeba stáhnout a nainstalovat herní klient. Připojte se do hry GanjaWars - je to jen vyplnění registračního formuláře. Je třeba zadat následující informace:

1) Název herní postavička

2) Mužské nebo ženské pohlaví

3) vytvořit heslo (potvrzený znovuzavedení)

4) Počet obrázků malovaných profesionální designér

Registrace GanjaWars po zavedení potřebných dat nabízí dokonce vybrat zbraň, kterou chcete spustit hru. Navrhovaný charakterizace si můžete přečíst ve stejném okně. Takže si můžete vzít dvě nebo Makarov pistoli nebo pušku Kalašnikov, sniperku, nebo "Mini-Dragunov" nebo Winchester 1200 brokovnici. Definuje spěchu, a dopředu - ponořit se střemhlav do zuřící událostí gandzhubasovskih války.

PvP systém se skládá z následujících bitvách:

- Text boj

- Grafické bitva

- Quest War

Text bojovat nejjednodušší a krátké. Dopravního proudu Internet je poměrně malý. Taktiky zde aplikace je téměř nemožné.

V grafickém bitvě již může být na obrazovce sledovat hráče. Grafika podporuje realistické vnímání boje, a tak mnohem zajímavější bitva grafické textu. Získáte možnost realizovat své strategické plány. Boj složité překážky, ale jsou také k dispozici různé přístřešky.

Quest války se bojovalo na vzdáleném ostrově, který je pod ochranou nepřátel. Ale pokud jste se rozhodli vstoupit do boje a vyšel z něj jako vítěz, cennosti a novou úroveň stále své legitimní odměnou.

V tomto ohledu hrát hry on-line GanjaWars, může být účast v těchto skupinách bojovat jako samostatné bitvy (soupeř si vybrat sami), souboj (funkce - zákaz vyhnout), časté (až 30 členů), ulice (cíl - sehnali peníze, zkušeností a dovedností bodů), útok na majetek (dva syndikáty proti sobě).

Samozřejmě, hrát GanjaWars neozbrojený nemožné. Výběr je zde poměrně široký:

- Gun

- Odstřelovací pušky

- Automatická

- Pistole

- Brokovnice

- Grenade

Dělá hodně výstřely. Vzhledem k tomu, ze tento pár kulek vše přesně dokonce způsobit poškození nepříteli odešel.

Sniper puška může znovu vystřelit, ale velmi silný. Výhodou této zbraně je možnost střílet z dálky a proniknout jakékoli výstroje.

Automatic je hybrid mezi kulometem a odstřelovací puškou. Také velmi efektivní zbraň.

Pistole může být ničivá síla ve správných rukou. Zejména proto, že v každé ruce, můžete si vzít jednu zbraň je používat současně.

Brokovnice dokonce mají malý rozsah, ale jsou nepostradatelné v boji zblízka.

Grenade také používá na krátkou vzdálenost, ale na jeden výstřel zasáhne několik nepřátel.

Kromě zbraní, GanjaWars online hra umožňuje hráči mají objekty moderních komunikačních a dopravních prostředků. To může být mobilní telefon, auto, loď a další. Tyto věci zvýšit bojové vlastnosti charakteru.

Samozřejmě, nic nemusíte dostat vůbec nic. Proto, aby bylo možno využít na potřebné věci a slušné munice Uspořádat pracovat, nebo jít obchod. Ekonomické hledisko hry znamená různé typy vlastností. Tyto objekty slouží jako těžba, zpracování a zpracovatelském průmyslu. Chcete-li začít hromadit nějaký kapitál, měl by pracovat v dolech, továrnách nebo obchodních terminálů. Vaše práce bude věnována každou hodinu. Tam je šance, že otpahat řečeno, můžete si koupit svůj vlastní podnik. Snažte se založit své podnikání získat moc a vliv v podsvětí.

Hrát hry on-line GanjaWars budete, pohybující se skrze levely. Na začátku, vaše šance prostě minimální. Například ze tří typů bojů, můžete použít pouze text. Až na úroveň 5 má malý výběr lokalit, které pracují na uranového dolu, a tato práce práce, vidíte, není snadné. Ale s rostoucí úrovní se radikálně mění. Nové perspektivy. Již podle charakteru 10. úrovně přímo kvalitativně změnit. Takže si můžete, například, jsou nyní sami zvolit, které bojují o účast. Koneckonců, jsou k dispozici. Také je možné připojit se k syndikátu.

Chcete-li začít hrát hned teď a ujistěte se, že GanjaWars - slušná hra pro silné, chytré, odvážné, odchozí lidí, kteří nemají děsí potíže. Užijte si a být hrdí na své úspěchy! Ať štěstí nikdy odvrátí se od vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more