Záložky

Gallendor Battlegrounds

Alternativní názvy: Battlegrounds

Gallendor Battlegrounds online - jedinečná browser based strategie, že hráči mají možnost pracovat se skutečnými lidmi. Společnost Quest Gallendor obtěžovat vytvořit hru, která mohou být přístupné všem. Chcete-li získat do fascinujícího světa středověku, musíme pouze zkontrolovat Gallendor Battlegrounds. Pokud je váš počítač splňuje minimální systémové požadavky a máte připojení k internetu, připojit Gallendor Battlegrounds několika minut. Ty nevyžadují další instalaci nebo stažení herní klient. Připojte se do hry Gallendor Battlegrounds nebude způsobovat žádné problémy, protože stačí zadat následující informace:

1) Jméno postavy

2) Password

3) E-mail

Registrace Gallendor Battlegrounds bude dokončena stiskem příslušného tlačítka, a stanete obyvatelem krutém světě, která bude dobývat přes jeho dovednost a lstivost.

Online hra Gallendor Battlegrounds - způsob, jak prokázat své strategické a ekonomické myšlení, odvahu a vytrvalost, možnost povznést se nad ostatními hráči, což dokazuje jeho oponenty, že jste přišli sem pro nic za nic. Budete Gallendor Battlegrounds hrají přes různé testy. Režie obrovské armády, se můžete zúčastnit v epických bitvách. Je možné, že v průběhu doby, co jste vytvořili říše známé pro svou sílu a nedostupnosti. Hlavní spolehlivě posílit hrad - budovu, která je vaše hlavní svatyně.

Vlastní vypořádání bude vyžadovat hodně úsilí na začátku závodu, a do budoucna v řízení. Ale jakmile začnete hrát Gallendor bitevní pole, to už veřejně prohlásil, že potíže se nebojí. Takže být připraven k boji s monstry, bránit proti nepřátelům, těžit zdroje, vytvořit, spravovat svůj majetek a zničit ostatní lidi, aby překvapivým útokům. Ale nezapomeňte, že můžete naplánovat pouze nájezd, když si myslíte, že vývoj městských soupeřů pomalejší než vy.

Chcete-li hrát hru on-line Gallendor Battlegrounds, kupředu, bude vyžadovat zdroje. Ty jsou uvedeny v peněžní a materiální a lidské zdroje.

Bez peněžních a materiálních zdrojů je možné rozvíjet průmysl. Téměř všechny činnosti vyžadují investice některých zdrojů. Například, bez stavebních materiálů, které nejsou postaveny některý Construct neozbrojených vaši vojáci nešli do boje, a nedostatek potravin a vody vůbec mohl skončit tragicky výsledek (masové vymírání populace). Také mějte na paměti, že umístění zdrojů, dopravy, moc záleží.

Lidské zdroje - lidé, kteří obývají své země. Jsou určeny role umělcům své objednávky. Na úkor lidí, doplnil své pokladnici, provádět různé úlohy (např. stavebnictví), je armáda. Bez specializované oddělení vy lidé nemohou dosáhnout úspěchu, protože jsou asistenti realizovat své plány. Poskytněte svým lidem, s veškerou nezbytnou a péči. Pouze tímto způsobem se vyhnete nespokojenost veřejnosti a dosáhnout jejich součástí efektivní práce. Je třeba nejen sledovat zásoby potravin, ale také obratně organizuje volnočasové aktivity. Například, to je možné, po vyčerpávající bitvě vést své muže na lov. Neobejde bez postavený zábavy a náboženských struktur v rámci vaší pevnosti. Jako moudrý pán a spravedlivý vůdce, se můžete těšit na úctu lidí, takže hrát hry on-line Gallendor Battlegrounds bude mnohem jednodušší.

Gallendor Battlegrounds online hra vyžaduje neustálé sledování celé řady ukazatelů. To je, za prvé, zvýšení hladiny bojových jednotek, které dávají důvěru v krutý boj. Za druhé, rozvoj vědecké činnosti ve vaší jurisdikci laboratořích. Nechcete, aby pro technologické zaostalosti? Za třetí, brání tempo růstu zvýšení úmrtnosti. Jak již bylo uvedeno, z lidských zdrojů, hodně záleží. Ale nejen od sebe, ale také, samozřejmě, jejich počet. A když lidé zemřou en masse, pak určitě nebude sdobrovat! Za čtvrté, vzdělávání a zlepšování různých druhů vojsk. Pokud jste lučištníků, pěchoty, jezdectva a kouzelníci - to je klíč k úspěchu ve válce. Po bitvě se podporují a doplňují se navzájem.

Gallendor Battlegrounds online hra je rozdělena do úrovní. Noví hráči se doporučuje podstoupit úroveň školení pochopit hru, pochopit jeho podstatu. Protože úroveň vylepšení jsou k dispozici ve všech oblastech. Budete mít možnost zlepšit průmysl, rozbalte vlastnictví, dosáhnout výšky ve vědě a více. Teď už ne odpočívat! Hráči na druhé straně obrazovky je také roste a vyvíjí se, představující bezprostřední hrozbu pro tebe. Buďte připraveni odrazit útok v každém okamžiku!

Nepochybuji o tom, že vítězství světové Gallendor Battlegrounds, získáte maximální požitek! Nenechte se odradit zdánlivou složitostí, protože ty a samé přijít na tu je třeba překonat. Nasajte atmosféru ohlušující zvonění zvonů lyazganya listy výkřiky raněných vojáků a hlasitými výkřiky velitelů. Krásná grafika zdůrazňují krásu středověkých hradů a okázalých rytíři stojí před tebou, jako kdyby naživu.

Můžeme jen přát, aby od vás, milí hráči, neodvrátil hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more