Záložky

FTW

Alternativní názvy: FTWars

Online hra FTW - zdarma prohlížeč MMORPG, které pokrývají tři herní styl: PvP ("hráč si hráč"), PvE ("hráč a životní prostředí"), a dráhová dohlednost («a království království") . Chcete-li vyzkoušet sami v této poněkud vtipný hračka, musíte mít:

1) PC s operačním systémem, která není nižší než XP (Service Pack 2) / 2000 (Service Pack 4) / ME;

2) nejnovější verze prohlížeče Mozilla Firefox.

Pro spuštění hry musíte jít na stránku FTW registraci, který se nachází na oficiálních stránkách hry.

Připojte se do hry FTW šíleně snadné. Zadejte

• Váš e-mail,

• heslo,

• jméno hrdiny,

• zvolit jeden ze dvou závodů ...

... A to všechno! Můžete připravit způsob, jak studovat. Krok FTW on-line registrace neukládá žádné stahování klienty. Ano, a každá aktualizace, vážný spotřeba a riltayma provoz ve hře neuvidíte. Důvodem je to, že FTW on-line - bez browser hra, jak je uvedeno výše. A ať plán není oslňující krásu, ale na první pohled zdá, vše v pořádku, příjemná. Slušná zápletka a dobře vyvinuté ve hře sociální složka podnítit představivost každého moderního čistší motor s 3D-přívěsky, neodvádí pozornost od nejdůležitější - "live" komunikace. A tady to je důležité. Zahrajte si hru on-line máte FTW a Australané, a Islanďané, Američané a další, různé národnosti, povolání a postavení ve společnosti. Což nepochybně jen přidává naléhavost na hraní.

Zahrajte si hru on-line máte FTW nebo Dendrunom nebo mechanické. A ti, a další se může pochlubit svou vlastní barvu, parametry osobnosti, rozhraní a budov. Fur mobilní, láska jít pořádku a žít v totalitním režimu. V kontrastu, pomalé a těžkopádné Dendruny velmi milující svobodu, a proto, že jejich život probíhá v meditativní anarchie. Mechanické božstvo stojí Nanonirvana, Dendrunov - věčně rodící Pinocchio. Vycházeje ze samotných názvů již vlastní, můžeme konstatovat, že hra není bez FTW on-line ironie, někdy potěší sarkasmus, nebo dokonce nějaký černý humor.

Místní bojový systém není složitý. Chcete-li hrát FTW plně se zapojit do boje poměrně často. Chcete-li to provést, vyberte oběť (nebo název zaměřit se na úrovni) a útok. Bitva začne automaticky skončí na 15. kole. Obdržela více než ztratit značnou škodu, nebo někoho, jehož život "spadá" pod 20 let.

Originální věci, které mají vliv různé vlastnosti, můžete si koupit v místním obchodě. Pet, začnete o něco později, s příchodem dostatečné zkušenosti. Některé z budov postavených podle vás přinese výhody: v oblasti financí, zásob, dovednosti.

Kromě všechno FTW hrát - to není jen mluvit, nebo bojovat. To také znamená, že ... ano, funguje! Dendruny vydělávat na živobytí v zahradě, kožešiny - na dopravníku. Avšak, speciální práce pro vás osobně, to nebude dělat. Vše, co je potřeba - upřesnit čas a nadále jít o jejich podnikání. Platby obdržíte, jak se očekávalo, na konci práce. Můžete také získat tím, že napadne jiné hráče nebo dokončení mini-misí. Nicméně, v minulosti, nemůžete vždy dostat peníze, ale žádný jiný nástroj, včetně, a zkušenosti.

Takže ve zkratce o příběhu (a více zábavy se dozvíte vše pro hry). FTW online hra vám nabídne v nepředstavitelně vzdálených galaxií ZaChuM (to znamená, že Musty skříň Universe). Bylo to tam, a byl poslán dříve zde zmíněné rasy, byly uznány jako naprosto beznadějné. Dendruny a kožešiny po celou dobu na pokraji nemilosrdné války. Určeno více na čí straně jste na, a - zase až osud vesmíru FeTreeWar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more