Záložky

Fragorii

Alternativní názvy: Fragoria

Fragorii Online - browser-based multiplayer online hra, zdarma, z pera Rusoftvar a žánru v souvislosti s RPG her. Při provádění herních vývojářů jsou čerpány od standardního téma fantasy, a jak se ukázalo, pro to dobrý důvod. Online hra Fragorii ideální pro všechny ty, kteří jsou již unaveni z věčných válečných elfů a orků, trpaslíků a nemrtvých.

Připojte se do hry Fragorii netrvá dlouho a tento proces je každému jasné. Vše, co musíte udělat - zadejte název účtu, e-mailovou adresu a zabezpečení heslem pro přístup k vašemu účtu. Hra je součástí hry holdingové mailu. ru, což znamená, že má na účtu od jiných her tohoto podniku, můžete hrát hry on-line Fragorii bez zaregistrovat znovu. Každopádně, poté, co vaše e-mailová adresa e-mail potvrzení, že registrace Fragorii kompletní, můžete bezpečně spustit hru.

Je třeba poznamenat, že Fragorii on-line hra, kterou můžete hrát nejen z prohlížeče na počátku vývoje projektu, kromě verze prohlížeče byla plánována a vydáním vlastního klienta. V této hře máte k dispozici ponořit do historie našich předků - Slované, cítí svou identitu, aby si dřevostavby s srubs jako ty stal jedním z hrdinů, které jsou skvělou alternativou pro všechny hrdiny znuděně rytířů.

Vesmír nám dává Fragorii hry on-line, stačí posetý řadou hádanek a záhad, zachovává starověké kmeny podivně ulovené v herním světě tisíci lety. Velmi vážně obtěžovat vývojáři systému sklepení, monster, které jsou podstatně vyšší než jejich protějšky v pevnosti na povrchu země. Ale to je kompenzován velkým množstvím zkušeností a síly artefaktů, které lze získat jako odměnu za jejich vyhlazení. Sootvetstvennoi více peněz můžete vydělat tím, že odstraní několik instancí. Všechny tyto záhadné věštci a tajemné věci v bludištích - jsou pozůstatky starověké kultury tajemné bytosti disponují božskou moc a naplnit svět s arzenálem nejrůznějších Fragorii záhad a tajemství, které odhalí to na vás. Zahrajte si hru on-line Fragorii apelovat na všechny, kteří mají rádi zajímavé a poutavé příběhy, protože děj ve hře hoden nazývat se téměř dokonalá.

Čas plynul, zimní pružiny byly nahrazeny a neprozkoumané svět Fragorii průkopníci začali usazovat. Postavené velké města rostl a sílil a celé civilizace život zdánlivě upravit. Ale na jednom místě, došlo k drcení všechny živé a neživé výbuchu v obrovském herním světě, a ozvěna to bylo slyšet v každém rohu Magic Kingdom. Tento porodila obrovské exploze neuhasitelným ohněm, který hořel ve dne v noci, a vymazán stejně náhle, jako se objevila. Brzy se ukázalo, že selhání v důsledku samotného ohně vedlo k neznámé místo, aby každý myslel, že past smrti, protože každý přichází k němu, byl ztracen navždy.

Po nějaké době v království Fragorii začal skutečnou epidemii, zmutované zvířata, a v horách přímo z kamene začala vyrostayut krystaly, zjistil, že horníci připsat jim alchymistů. Po nějaké době, vědci se naučili, aby se z tohoto tajemného plemene teleportatory.

Třída systém ve hře je navržen tak, že specializace, jako taková, neexistuje ve hře. Existují pouze dva obecné třídy - bojovník a mág, určují vaše chování v boji. Ale všechno ostatní - je to vaše schopnost vybudovat příslušné taktiky bojových akcí a předvídat soupeřovy zálohy. Dovednosti ve hře implementován tak, že jste na úrovni, vaše postava se zvyšuje jistou dovednost s jakékoliv zbraně či obranné dovednosti.

Získat zkušenosti mohou být nejen v boji, ale také pro určité úkoly. Jen vedle odměny v podobě zkušeností v úspěšném dokončení misí můžete získat i zbraň nebo zařízení.

Fragorii hrát, že bude nejen příjemné, ale také zajímavé, zachycuje jeho pravost. Zaregistrujte se a ponořit se do světa magie a tajemství Fragorii!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more