Záložky

Pro čest

Alternativní názvy: Pro čest

Game For Honor a jeho původ.

Když se objeví náhled nové počítačové hry, spusťte argumenty, jaký je žánr, s nějakým motorem, který pracuje na něm, kdo publikuje a další související atributy. Ale co nejmenší je známo, jak to bylo autorem koncipováno, a kolik času prošlo před nástupem jejích úderů.

Game For Honor vylovené v mysli Jasona Vandenberga více než 10 let. Podnět sloužil jako umělecké kurzy západní bitvy zaznamenané s Jasonem, a pak začal přemýšlet o způsobu, jak přenést řídící prvky meče. Když vznikla myšlenka, nabídl to různým vydavatelům, ale po dlouhou dobu se nikdo nechtěl potýkat, jestli je nepopulární žánr, odkazuje-li se na absenci cílového publika. Ale nebyl to jediný důvod, proč by tato akce byla příliš realistická v době, kdy neexistovala. A tak se stalo, že Jason Vandenberg dokázal "porodit" za ctění Jen 12 let po svých nápadech.

na dítě by se ještě ukázalo být nejen životaschopné, ale také překvapivě zábavné. Hračka není pokračováním někoho, ale zcela samostatným produktem s jedinečným příběhem.

At E3 2015 oznámení herního projektu s jedním uživatelským / víceuživatelským módem v žánru hack a zabití a připravuje se na vydání svého vydavatele Ubisoft jaro 2016 For Honor bude možné stáhnout nejrelevantnější platformy:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Gde v zadní části středověku.

Těžké zbroje, meče, silné, přísné tváře vojáků, kteří se sblížili na bojišti, je For Honor, realistická bojová hra ve třetí osobě. Je načase udělat osudnou volbu toho, kdo se stane v tomto středověkém příběhu:

 • Legie neporazitelná rytsarem
 • The Warborn násilné vikingom
 • Vybraný klid samuraem

Počet čekání na bojiště se koupalo v moři krve a zapojit se do strategie rozvíjet taktiku, spojenou se spojenci proti nepřátelům a napadnout je z blízkých i vzdálených hranic. Tento proces je tak realistický, že budete cítit, jak se síla nárazu liší v závislosti na hmotnosti zbraně.

Chcete-li stáhnout For Honor, musíte počkat poměrně trochu a můžete jít na jednu misi nebo sdílet s kamarády kolem.

Trump For Honor na PC ostatním herním produktům emocionalita. Můžeme říci, že se jedná o hru pro těžké muže, kteří pocítí speciální melee po vzestupu zuřivého adrenalinu v žilách, vášně a jiné chemické reakce.

As v životě, postavy nedodržují pravidla "jeden na jednoho" a může napadnout několik lidí na jednom, a často dělá. Představte si, že narazíte do davu, křičíte bojovým výkřikem a pak držte meč k úderu. Měli byste být opravdu nejvážnější mávací paže a nečekat, dokud to systém automaticky neudělá za vás. Vzhledem k tomu, že váš soupeř je také skutečným hráčem, který vyhrál bitvu první, chytit druhou omylem a způsobit smrtelné zranění.

Služby hry.

Game For Honor způsobil hodně hluku a nemůže čekat, až se hráč vrátí na monitor, jel do vojenské kampaně a nechá své ženy udržet krb, dokud nevrátí štít nebo štít. A vyhrát všechny bitvy, přemýšlet a jednat rychle, a to pomocí dostupných herních příležitostí.

 • Vyberte tři frakce válečného rytíře, samuraje nebo viking
 • Sisteme Umění bitvy pomáhá řídit mechom
 • Obdumyvayte military strategiyu
 • Razvivayte talents geroev
 • Srazhaytes v kampani pro jednoho hráče nebo rameno na rameno s druzyami
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more