Záložky

Pro krále 2

Alternativní názvy: Pro krále 2

For the King 2 pokračování

For the King 2 je dalším dílem oblíbené tahové strategické hry s prvky roguelike, která má vyjít začátkem roku 2023. Vývojáři jsou stejní – IronOak Games. To znamená, že úspěšná mechanika prvního dílu bude pokračovat a bude se jen zlepšovat. Přestože je tato hra strategickou hrou, kombinuje různé žánry:

krok za krokem (každá akce je na vás),

roguelike (náhodné generování úrovní, nevratné akce, smrt postavy),

tabulka (navenek připomíná například deskovou hru, karta se skládá z buněk, po kterých se hrdina pohybuje),

role (levelování postav a jejich vývoj).

Může se zdát, že se kombinuje nekompatibilní. Ale to je jen ze strany. For the King 2, jak tvůrci slibují, bude ještě brutálnější, což znamená zajímavý a komplexní. Veškerý úspěch může záviset na jediném hodu kostkou (bojový systém a akce jsou svázány s osmistěnnou kostkou).

Inovace druhé části

Bohužel neexistují žádné konkrétní informace o tom, co očekávat ve druhé části. Říká jen, že bude možné hrát jak sólo, tak s přáteli. K dispozici bude režim hry pro více hráčů až pro 4 osoby. Bude možné se sjednotit a bojovat proti despotickým strážcům, banditům a monstrům. Budeme muset pečlivěji přemýšlet o akcích a pohybech. Koneckonců, když ztratil hrdinu, nebude možné ho vzkřísit. Bude nutné stáhnout nový.

Z traileru je jasné, že další král nebyl nikdy zvolen a královna se poučila z prvního dílu a stala se mocnější. Chaos nabírá na síle, pro hrdiny bude mnohem obtížnější s ním bojovat. Cestovatelům budou stát v cestě nová monstra a bossové. Nad královstvím Farul už začala houstnout tma. Všestrannost výběru a možnosti průchodu hrou stále zůstanou na hráčích.

Proto bude hraní For the King 2 stále zajímavé, i když jste ho již jednou dohráli. Dungeony nyní můžete procházet sami, ale je velmi pravděpodobné, že zemřete. Proto se doporučuje kombinovat hrdiny a sdílet poklady rovným dílem s kořistí. Varianty vašeho týmu budete mít neomezené. Vyberte si hrdiny podle svého herního stylu.

  • mag
  • léčitel
  • lukostřelec
  • bojovník
  • vrah
  • a mnoho dalších

Všichni mají své vlastní jedinečné schopnosti. Určitě s nimi berte ohled, pomohou vám projít mapou beze ztrát.

Stáhnout For the King 2 zdarma na počítači nebo notebooku nebude fungovat. Druhá část, stejně jako ta první, bude placená. Hru si ale již můžete přidat do wishlistu a po jejím vydání dostanete upozornění. I když neexistují žádné přesné náklady, zbývá jen čekat a sledovat novinky a datum vydání For the King 2, abyste to nepropásli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more