Záložky

Football Manager

Alternativní názvy: Football Manager

Manažer Fotbal on-line - je sportovní on-line strategie, která bude zajímavá pro fanoušky fotbalových zápasů. Tento fotbalový zápas je vyvinut Sports Interactive a pravidelné série, proslulé série fotbalového Football Manager, který byl zahájen již v roce 1992 (pod názvem Championship Manager). Tato hra byla první, které vedení zavedlo fotbalový tým ...

Aby bylo možné začít hrát hru on-line správce fotbal, potřebujete Registrace manažer fotbal, který je takto: k aktivaci herní účet, který potřebujete z domovské stránky nebo kliknutím na tento odkaz http://store. steampowered. com / o /, stáhnout platforma online gamingu Steam, se kterým můžete spustit hru. Je to vlastně bude zaregistrujete svou hru správce fotbal.

Požadavky na systém pro instalaci Internet platfomy Steam:

- Windows XP, Vista nebo 7;

- 512 MB paměti RAM

- Procesor s taktovací frekvencí 1 GHz nebo lepší.

Mac Pro - Intel Mac, OS X Leopard 10. 8, Snow Leopard 10. 3 nebo novější.

Důrazně se doporučuje dvou-tlačítko myši, a takzhe1 GB volného místa na pevném disku a

Širokopásmové připojení k internetu.

Online hra Football Manager nabízí působit jako fotbalový trenér jednoho z fotbalových klubů. Výběr je široký, protože vám bude nabídnuta více než padesát zemí na planetě, na které by bylo vybrat si klub z největších lig po celém světě.

Online hra manažer fotbal má dost dobrý systém podpory a školení. Díky informacím v tomto systému, který bude schopen pochopit, co se děje v této hře. Navzdory skutečnosti, že tento systém je určen především pro začátečníky, zkušené hráče, tato informace může být také užitečná, jako manažer fotbal online hra je neustále aktualizován, a pokaždé, když se objeví nějaké nové příležitosti. S touto znalostí budete moci vést více úspěšný a plnou hru.

V této verzi, tato hra (manažer Football 2012), tam byly některé inovace a vylepšení. Zde jsou základy, které jsem Vás zvou ke splnění

- Schopnost řídit, kdy a kde chcete,

- Příležitost podílet se na převody a smlouvy;

- Lepší výkon skauti;

- Zlepšení sledování 3D mechanismu motoru;

- Více inteligentní rozhraní;

- Intonace;

- Přítomnost nového tréninkového režimu.

Více informací o těchto inovací lze nalézt na oficiálních stránkách Manager fotbalu.

Kromě těchto inovací, správce zvěře, fotbal online se podstatně změněna mnoho dalších aspektů, jako je například práce s médii, tiskové konference, juniorské a systému pro vytváření nových hráče. Kromě toho došlo ke změnám ve schopnosti integrovat se sociálními sítěmi, mechaniky v přátelských, manažerských týmů, a dokonce i některé aspekty hry. Podrobnosti o každé z těchto aspektů se můžete dozvědět z řady videí, které budou brzy k dispozici na oficiálních stránkách hry.

Hrát hru na správce fotbal on-line, řešit různé problémy a přijímání důležitých rozhodnutí, jako je například, kteří produkují na poli, a koho nechat na lavičce. Musíte definovat taktiku hrací, aby náhrady, dávat pokyny, sledovat zápas ...

Jako vedoucí, manažer fotbal hrát, musíte při plnění svých povinností a mimo hřiště. Například: provést výběr hráčů pro hry, účastnit se převodů, komunikovat s tiskem, atd.

V manažera fotbalového utkání bude zajímavé, není divu, tato hra je zdaleka jeden z nejlepších v tomto segmentu. Takže pokud máte zájem v této hře, bude manažer fotbalový registrace vám umožní cítit se jako fotbalový profík!

Účelem hry, myslím, že chápete, že je získat co nejvíce trofejí pohár!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more