Záložky

Fifa 13

Alternativní názvy: Fifa 13 Fifa 2013 FIFA 2013

Procesor: Core 2 Duo / Athlon X2 1. 8 GHz a vyšší

RAM: 2 GB a více

Video: 256 MB paměti a až

Volné místo na disku: 8 GB.

Hra FIFA 13 - poslední vydané verze populární sérii sportovních simulací a každý rok vývojáři se snaží přinést své nové dítě nějaké změny, bez ztráty obecného ducha série. Nejinak tomu bylo na pravidla a Fifa 13. Hlavní část FIFA 13 PC verze se neliší od protějšků konzole, to je někdy chybovat na vývoji EA Sports, dotkl upřesnění umělé inteligence a fyzikální engine unikátní Impact Engine.

Útok a obrana

To humanizace virtuálních fotbalistů, která ovlivnila nejen vzhled, ale i psychologické aspekty hry a tlačí mnoho fanoušků přehlídky jít do obchodu koupit FIFA 13. Během útoku se hráči FIFA 13 se již podobají roboty a docela schopný dělat chyby v programech, nebo naopak, ukázat vůdčí schopnosti. Myšlení a další přírodní hráči - to je hlavní a nejzávažnější rozdíl, který má hru FIFA 13 od svých vrstevníků a přímých konkurentů. Stejné změny byly provedeny a akce obránci ve FIFA 13, která se bude hrát hodně "lidství", ztrácí koncentraci a umožňující další chyby při dlouhodobém schopnost stiskněte nepřítele. Koncentrace a pevnost vašich obranných hráčů bude muset nadále používat časté vpády do tábora nepřítele, aby jim trochu oddechu.

Driblování a driblování

Ohromující složité finty a klamný pohyb - nejpestřejší část fotbalu a že by bylo překvapivé, kdyby hra FIFA 13 neodrážely tento aspekt hry číslo jedna. Správa finty ve druhé části hry se stala mnohem rozmanitější a snadněji implementovat, a dokonce i FIFA 13, pc-verze, která nebyla nikdy známá snadnou obsluhu bez použití klamavé manévry gamepad, tato složka se stala mnohem demokratičtější. Nyní hra FIFA 13 nabízí všechny možnosti pro vás, když jste driblování dva určený kombinaci kláves, jaké jiné ovládací prvky, a zobrazí se na poli u nohou hráčem v poli jako tahy. Jednodušší a dostupnější systém bude velmi těžké přijít.

Kontrola míče

Dalším důležitým detailem, který prostě dělá jít do obchodu koupit FIFA 13, je realizace manželství na první dotek míče. Teď tam je bod, ve kterém naprosto každý hráč na poli stejně dobře vypracován s kole sportovního vybavení. Spodní technické ukazatele držení, tím déle trvá přijímat a zpracovávat míč hráč, pohár bude dělat chyby při příjmu. Je tato funkce lze nejúčinněji použít při nastavování obranné akce svého týmu, nejhustěji hrát s hráčem obdrží míč, přimět to, aby se zabránilo vynucené chyby.

Impact Engine

Serious inovace, aby FIFA 13, hra, ve které se stává mnohem příjemnější i z estetického hlediska, dělá fyzikální engine a přepracovanou Impact Engine. S jeho pomocí, každý hráč má vlastnosti pohyb, běh, skákání a výběr. V kontaktu s ostatními hráči, ať boj o moc, nebo srážka, budou hráči chovat zcela odlišně, v závislosti na situaci a charakteristikám jednotlivých herním. Všechny pohyby pracoval s nevšední pečlivostí a detailů, které někdy dostane dojem sledování skutečné fotbalový zápas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more