Záložky

FIFA 23

Alternativní názvy:

FIFA 23 je považována za nejlepší fotbalovou simulaci pro PC. Grafika je zde na špičkové úrovni. Hlasový projev dokonale navozuje atmosféru stadionu.

Před hraním si vyberte svůj tým a ligu.

Bude z čeho vybírat, hra na vás čeká:

  • Více než 700 týmů z celého světa
  • 100 nejlepších stadionů na světě
  • 30 nejslavnějších lig

a více než 19 000 hráčů, kteří budou soutěžit s online

Kromě toho existuje několik herních režimů, každý hráč si může najít zábavu podle svých představ.

Neignoroval dívky ve hře. Kromě mužských jsou zastoupeny téměř všechny známé ženské ligy.

her v této sérii každý rok potěší fanoušky novou, ještě neuvěřitelnější úrovní realismu. Ani letošní rok není výjimkou, animace a grafika ukazují novou úroveň. Připadá mi to jako skutečný fotbalový zápas. Tisíce charakteristických gest skutečných fotbalistů na hřišti byly naskenovány a integrovány, aby vytvořily pocit úžasného realismu z hraní.

Vytvořte tým snů nebo použijte složení skutečných týmů.

Zahrajte si FIFA 23 online proti skutečným lidem.

Mezi tisíci hráčů snadno najdete důstojného soupeře díky tomu, že tentokrát vývojáři udělali hru skutečně multiplatformní. Pokud ke hraní používáte PC a neradi používáte klávesnici, pak to není důvod k rozčilení. Jednoduše připojte ovladač PlayStation nebo Xbox a přizpůsobte si ovládání tak, jak chcete.

Matches online není jediný režim, který máte k dispozici. Umělá inteligence je schopna s vámi soupeřit, i když nejste v tomto druhu her nováčky. Projděte celou cestu od prvních zápasů až po finále šampionátu a porazte všechny soupeře. Tyto zápasy mohou být založeny na skutečných událostech. Umělá inteligence se neustále učí a v každé hře se pro vás stává tím nejlepším soupeřem. Díky tomu poroste náročnost zápasů spolu s růstem vaší dovednosti.

Vytvořte si svůj vlastní klub a sbírejte skutečné hráče odkudkoli. Velmi flexibilní nastavení vám umožní řídit klub na hřišti i mimo něj. Vyhrajte nová ocenění a proslavte svůj klub.

Při vytváření nového týmu byste se neměli hned pokoušet hrát s nejsilnějšími soupeři. Zde je velmi důležitá týmová spolupráce vašich hráčů mezi sebou, proto je lepší mít několik přípravných zápasů.

Vydělávejte herní peníze vyhráváním zápasů, tyto peníze se vám budou hodit později.

Obchod ve hře vám umožňuje nakupovat jedinečné předměty pomocí herní měny. Je možné zakoupit libovolné sady předmětů a dekorací. Sortiment v obchodě je pravidelně aktualizován, sledujte slevy, abyste nepropásli šanci na nákup jedinečných položek za nízké ceny. Nákupy jsou volitelné a bez nich si můžete hru naplno užít.

FIFA 23 ke stažení zdarma na PC bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách vývojářů.

Začněte hrát nejslavnější hru na světě právě teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more