Záložky

Farmville 2

Alternativní názvy: Farmville 2 Rural seclusion, FarmVille 2,

Nejlepší hra FarmVille 2 Ciel samoty.

Společnost Zynga představuje Farmville 2 Veselé osamělí je mobilní hra v žánru farmy, která osloví všechny příznivce směru. Nejprve přitahuje animovanou grafiku, ale to není jen její zásluha. Dokonce i když nemáte internet, můžete stále posílat postele, postarat se o zvířata, stavět budovy a hromadit zdroje. Je pravda, že komunikace je nepostradatelná, protože umožňuje komunikovat s ostatními hráči, vytvářet aliance s nimi a provádět úkoly. Pokud se připojíte ke komunitě na Facebooku, budou zde i privilegia a první dostane zlaté klíče, které nemůžete udělat bez.

milionů hráčů doporučuje Farmville 2 venkovské samoty ke stažení, protože je to opravdu vzrušující hra. Nainstalujte jej a přehrajte jej zcela zdarma, ale placený obsah nebude překvapením. Pro ty, kteří dávají přednost zrychlenému průchodu, nemůžete bez nákupu. Pokud chcete, abyste dokázali, že vše může být řešeno sami, nebudete muset investovat peníze. Další skvělou zprávou je, že můžete stáhnout Farmville 2 Village samotu do počítače. Současně je možné okamžitě postavit majetek na dvou zdrojích v telefonu a PC a porovnávat osobní úspěchy.

Jak se hra připravila?

Naplnění hračky je docela známé, takže si to rychle vyřešíte:

 • Allow nové úrovně
 • Game FarmVille 2 Sezóna venkova se rozvíjí na samostatném pozemku, a proto je vše v jednom místě.

  • Koženo na plodinách
  • Klíčení a sklizeň
  • Zajištění a péče o zvířata
  • Použijte kolo štěstí a vyhrát ceny
  • Získejte a proveďte příkazy
  • Build and Improve Buildings
  • Rozšířit území
  • Na samém začátku se setkáte s dívkou Masha, abyste mohli začátečníkům učit moudrost herního procesu. Pro snadnější naučení je farmářka nejprve velmi malá.

   Můžete snadno sledovat všechny procesy, které se provádějí zalévání lůžek a stromů, sklizeň, krmení a dojení krav, vyrábějící cenově dostupné zboží. Chcete-li to udělat, postavte různé budovy (mlýn, pekárna, mlýn, sýrový závod a mnoho dalších). Čím vyšší je dosažená úroveň, tím větší bude otevřen sortiment objektů, rostlin a zvířat. Všechno, co vyrábíte, jde do velké stodoly. Jakmile je naplněn, bude muset být zvýšena a potřebujete klíče. Jsou však potřebné všude, takže je to nejcennější položka, která je skutečně zlatým klíčem.

   Nezapomeňte se podívat na desku u stodoly, kde visí objednávky na doručení určitých typů výrobků. Pokud je máte v správné výši, klikněte na tlačítko Spustit. Takže vyděláváte mince a uvolňujete místo ve skladu pro nové příjmy. Vy sám se překvapí, na jakou krásnou farmu se vaše země mění. Zahrady rozkvétají a donesou ovoce, políčka jsou píchána hromadným zrním, bramborami, rajčaty a okurkami, ohýbají se pod vlastní kvašení kukuřice, větve stromů se ohýbají z bohaté sklizně jablek, hrušek, švestek, broskví. Pak tam jsou továrny, kde jsou pečené koláče s různými výplněmi pečené, sýrové omáčky, máslo a další produkty jsou poraženy.

   FarmVille 2 Venkovská izolace hra bude vaší oblíbenou zábavou, která je vždy tam, stojí za to, že budete mít telefon nebo počítač. Každý den stále více úspěchů a aktualizací přinese příjemné překvapení. Zde oslavte svátky (Nový rok, Vánoce, Velikonoce, Halloween a další), diskutujte o událostech, zúčastněte se soutěží a získávejte cenné ceny.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more