Záložky

Farmtastic

Alternativní názvy: Farmtastic

Game Farmtastic - to je zajímavý prohlížeč-založená hra, která je založena na principu simulátoru.

Farmtastic on-line - to je jeden z mnoha her na farmě, kde se budete muset vypořádat nejen s zemědělství, ale také v dalších aktivitách.

V Farmtastic registrace není obtížný krok, po kterém začnete hrát Farmtastic. Pro registraci musíte provést následující kroky:

1. Najít stránky hry Farmtastic.

2. Vlevo na hlavní stránce uvidíte registrační formulář. Dva sub forma zvolte " Registrace ».

3. Napište své uživatelské jméno.

4. Zadejte svou e-mailovou adresu.

. 5. Napište heslo pro hru. Snažte se, aby vaše heslo tak spolehlivý, jak je to možné.

6. Důležité! Při registraci souhlasíte se všemi pravidly hry.

7. Klikněte na « rejstříku » ..

Play Farmtastic Budete prostřednictvím internetového prohlížeče. Proto, ještě před registrací budete potřebovat dobrý Internetová adresa problém: zjistit rychlost internetu, je žádoucí, aby bylo 100 mega bitů za sekundu.

V Farmtastic hrát budete, když tváří v tvář s různými událostmi ve hře. Jako farmář musíte starat o zemi a váš domov, zvířata, a plnit různé úkoly jeden po druhém.

V simulaci jsou zdarma Farmtastic koupit různé výrobky. Za prvé, budete mít malý pozemek, který budete muset postarat. Budete muset dojit krávy, kopání v hlíně, aby sklizeň - to vše je součástí každodenního života. Práci, kterou děláte každý den.

Jako profesionální zemědělec, co potřebujete, aby se váš dvorek na malé farmě impozantní. Pomocí velké množství úsilí, budete brzy dostat raise a dokončit všechny potřebné práce na farmě. Kromě toho je třeba sledovat jejich zvířat a ptáků na farmě. Ve vašem pracovním plánu, samozřejmě, je i dojení krav, protože zákazníci nemají jen chci čerstvě vybral zelenina, ale také čerstvé mléko od šťastných krav. Na farmě v Farmtastic existuje nespočet úkolů. Můžete zasít proso, a pak brousit do mouky a prodat.

Farma Farmtastic prezentovány barevné grafiky. Budete muset prokázat své dovednosti v práci se zvířaty, a věnovat pozornost skutečnosti, že všechny vaše rostliny prospívat - vše ve stylu kreslených. Teprve poté, co dělají obrovské množství pracovních míst, můžete získat dobrou úrodu. Dozvíte se řadu úkolů, které na vás čekají na vaší farmě Farmtastic. Budete muset zapojit do investic na farmě.

Farmtastic on-line se můžete zaměřit na své podnikání, rozvíjet a zlepšovat jejich území.

Spoustu času je třeba věnovat pěstování zeleniny a ovoce, stejně jako sklizeň.

Můžete si koupit různé budovy a vyrábět zboží na prodej.

Farmtastic on-line nepochybně líbí, jak všichni dospělí i děti. Zaregistrujte se do hry a dělali svou malou plantáž.

Proměňte své malé majetky v obrovské prosperující farmu. Překvapení ze všech svých zkušeností a úspěchů ve hře.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more