Záložky

Farming Simulator 2011

Alternativní názvy: Farming Simulator 2011

Herní Farming Simulator 2011 je simulátor on-line v angličtině. Tato hra je pokračováním slavného simulátoru, který se proslavil po celém světě.

Online hry Farming Simulator 2011 ke stažení na oficiální stránky hry nebo na jiných místech, které nabízejí tuto funkci. Také

Farming Simulator 2011 ke stažení je to možné, a na torrent stránek, které poskytuje zdarma ke stažení různé hry a další audio a video souborů.

Ve hře Farming Simulator 2011 zdarma, můžete se zaregistrovat na webu. K tomu budete potřebovat následující údaje:

1) vaše uživatelské jméno.

2) E-mailová adresa a heslo.

Také, než začnete hru máte možnost podívat se na stránky o Farming Simulator 2011 videa. Je prošel všechny funkce hry Farming Simulator 2011, možná zde najdete odpovědi na otázky.

Následovat toto, zkontrolujte funkčnost vašeho počítače, ať už svými parametry splňují požadavky hry:

1. Intel 2 GHz - procesor.

2. 1 GB - RAM.

3. 1 GB - HDD.

Klient hry on-line hry Farming Simulator 2011 není zadarmo, a tak, aby začal hrát Farming Simulator 2011, budete muset koupit a nainstalovat na svůj počítač.

V Farming Simulator 2011 budete angažovat v různých zemědělských pracích. Musíte se starat o zvířata: na pěstování plodin pro hospodářská zvířata, krmit ho, kupovat nová zvířata, že vytvoří nejkomfortnější podmínky.

Kromě zvířat je nutné pěstovat jinou kulturu, sklizeň a hnojit, pluh a zasít. A mnoho různých funkcí, které je třeba provést jako skutečný farmář.

Vaše zvířata vám přinese příjmy, jako je kráva dává mléko, slepice snášet vejce s králičí kožešinou, budete dostávat. To vše pak můžete prodat a získat peníze.

Nové hry Farming Simulator 2011 je multiplayer. Vaším úkolem v Farming Simulator 2011 vybudovat svůj vlastní jedinečný farmu, která vám umožní z malého pozemku, aby obrovské plantáže, vydělat hodně peněz a stát se nejvýznamnější zemědělství Farming Simulator 2011.

Herní Farming Simulator 2011 přitahuje všechny jeho funkce:

1) Separace režimu kariéry.

2) Schopnost víceuživatelském režimu. Hra na síti je k dispozici pouze po zakoupení licence pro hru.

3) obrovské parkoviště s různými technikami.

4) Široká škála plodin.

5) Budete mít pomocníky.

6) Může nakladače.

Zaregistrujte se on-line hry o zemědělské Farming Simulator 2011 spolu se svými přáteli. Společně budete hrát mnohem zajímavější.

Dejte si virtuální dovolenou na svých plantážích barev, různých kultur. Představte si, že jste na tomto charakteru, spolu s Farming Simulator 2011.

Rozvíjet svou farmu, starat se o svá zvířata a rostliny, se stal skutečný farmář!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more