Záložky

Farmerama

Alternativní názvy: Farmerama

Farmerama online - je prohlížeč, on-line hra, která čerpá své světlé, barevné znaky a horizonty. Zde můžete strávit svůj volný čas v přírodě, péče o venkovský dům a farmu ... Online hra Farmerama dává možnost naučit se zvládat domácnost, není použití tohoto maximálního počtu sil.

Tato vzrušující hra nemusí nainstalovat herní klient, a je přístupný z libovolného prohlížeče. Vše, co potřebujete ke spuštění hry, to Farmerama online registraci.

Onlan Farmerama Hra nabízí dva způsoby registrace:

1. Přímo z webu. Na domovské stránce, tam je registrační polí, kde chcete zadat jméno (křestní jméno), heslo, e-mail, zadejte své datum narození a dohodnout se na pravidlech hry. Registrace na tuto hru Farmerama je dokončeno, můžete začít hratelnost.

2. Prostřednictvím sociální sítě. Pokud jste registrovaný účet na Facebooku, to může být používáno jako registrace herního účtu: Facebook kliknutím na ikonu v registračním formuláři na domovské stránce, otevře se okno, kde budete požádáni o souhlas k přístupu k vašemu účtu, souhlas, zadejte své uživatelské jméno a Přidat se k této Farmerama pomocí Facebook přes. Nyní si můžete zahrát online Farmerama!

Pro ty, kteří se dosud rozhodlo, že stojí za to si zaregistrovat svůj účet, nebo ne, hra Farmerama online hra nabízí bezplatnou zkušební verzi, kde si můžete vyzkoušet sami sebe jako budoucí zemědělce, po skončení zkušební doby, následovaná návrhem na registraci. Takže určena!

Chystáte se do hry poprvé, NPC (sova) dá několik prvních míst. Bude muset sklidit, pak to setí, tam je ještě nějaké zábavné, ale poučné úkoly. Ale ... to je jen začátek. Dále budete hrát hru Farmerama online, dělá různé výsadbu stromů, zeleniny a plodin, zapojit se do sklizně, růst a krmení zvířat, péči a zalévání jejich zemi.

Kdy bude určitá úroveň, hra Farmerama, aby k účasti v soutěži o nejlepší zahradní nářadí, stejně jako v mnoha jiných soutěží. Můžete také dát vaši zahradu pro všechny vidět a dozvědět se, co si ostatní lidé myslí o něm hráči.

Do Farmerama online hra má svou vlastní měnu - a tyulpesso zelepenni. Díky vám, můžete provádět transakce.

Farmerama online hra má úroveň rozvoje zemědělských že moderní vzestup, a to díky zkušenostem udělena pro pěstování a sběr plodin. S každou novou úrovní jsou k dispozici na nových rostlin a nových zvířat. Takže v Farmerama bude hrát něco jiného než nuda!

Play Farmerama lze dvoření sousední louky, samozřejmě, že ne zadarmo. Tato práce bude věnována.

Zahrajte si online hru Farmerama nemůže jen tak sedět doma, ale i na jiném vhodném místě, jako jsou například kanceláře nebo posezení v útulné provozovny (s přístupem k Internetu).

Ale proč se hodně hovoří o tom, jak hrát Farmerama dobře, lépe alespoň vyzkoušet najednou!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more