Záložky

Správce farmy 2021

Alternativní názvy:

Farm Manager 2021 je jednou z nejlepších her tohoto žánru. Neuvěřitelně realistická grafika vám pomůže ponořit se do herní atmosféry a cítit se jako skutečný farmář. Hra má úžasně krásné krajiny, které rozhodně stojí za shlédnutí.

Na začátku hry, jak už to ve hrách tohoto žánru bývá, zdědíte malou farmu, které se nedaří. Na vaši farmu nebude nejpříjemnější pohled. Střecha stodoly je zničená, vratké kůlny. Všude odpadky a poloshnilé seno. Budete si muset vyhrnout rukávy a začít uklízet, ale stojí to za to.

Vaše možnosti ve hře jsou velmi rozmanité. Můžete:

 1. Zasaď stromy
 2. Těžba
 3. Postavte továrny a továrny
 4. Najměte si dělníky a postavte pro ně domy

Zde je zkrácený seznam věcí, které na vás čekají.

Vývojáři věnovali velkou pozornost detailům, je to cítit ve všem.

Při najímání stálých a sezónních pracovníků se starejte o prostory, kde budou bydlet. Vy určujete mzdy pracovníků a délku pracovního dne. Pošlete je na školení, aby zlepšili své dovednosti nebo je vyhodili. Pamatujte, že pracovníci potřebují odpočinek. Nespokojený zaměstnanec může bez povolení opustit pracoviště nebo dokonce způsobit škodu podniku.

Při chovu hospodářských zvířat musíte kontrolovat zdraví zvířat. K tomu potřebujete postavit veterinární stanici.

K chovu je k dispozici poměrně hodně zvířat:

 • Včel
 • Kozy
 • Kuřata
 • Tureci
 • Kachny
 • Husy
 • Krávy
 • Ryby
 • Divoká prasata a křepelky

Toto není zdaleka úplný seznam, dokonce i pštrosi jsou k dispozici k chovu.

Výstavba budov a zejména továren vyžaduje zvážení, zda je kapacita elektrické sítě dostatečná pro takové rozšíření a může být zapotřebí nákladných modernizací. S budovami nelze hýbat, vše je jako v životě.

Polní stroje lze koupit a prodat. Pokud farma ještě nemá moc peněz, možná se vyplatí koupit použité vybavení, má menší zdroje, ale náklady jsou mnohem nižší. Aby zařízení fungovalo bez přerušení, je velmi žádoucí postavit garáž a najmout dobrého mechanika.

Zpracování v terénu lze automatizovat přidělením pracovníků, kteří jsou za něj zodpovědní. Ve hře je neuvěřitelné množství rostlinných druhů. Některé rostliny je nejlepší vysadit ve sklenících, protože hra je velmi realistická. Roční období se zde střídají. Špatné počasí může nepříznivě ovlivnit úrodu, pokud jsou silné deště nebo krupobití. Úder blesku způsobí požár, ale nebojte se, hasiči vám v tomto případě přijdou na pomoc.

K odvozu veškerého vyrobeného zboží z farmy budete potřebovat logistické centrum a dopravu.

Hraní Farm Manager 2021 bude zajímavé i po chvíli. Jak budete postupovat, bude se také zvyšovat složitost úkolů. Vždy bude co dělat, i když se vaše farma rozroste a stane se z ní obrovský podnik.

Farm Manager 2021 ke stažení zdarma nebude fungovat, což nás velmi mrzí, protože si hra zaslouží pozornost. Ale nebuďte naštvaní, hru lze zakoupit na Steam hřišti nebo na oficiálních stránkách.

Začněte hrát hned teď, farma potřebuje pomoc a moudrého vůdce!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more