Záložky

Far Cry 3

Alternativní názvy: Far Cry 3

Far Cry 3 - počítačová hra v žánru open-world FPS s prvky RPG. Far Cry 3 hra zahrnuje cestu přežití na ostrově, tropický ráj na Zemi, ruční ostrov. Hra potěší jeho fanoušky přístup k ne vzdálené 2012. Toto je třetí část tohoto zajímavou historii hry Far Cry. Ale není pokračování, protože to nemá nic společného s předchozími díly, kromě toho, že se akce odehrává ve všech hrách na ostrovech, v džungli. Hra získala popularitu, nemusí takový jako jeho předchůdce. Váš hrdina bude čelit nejen nepřátele. Obecně hra stojí.

Rychle k návštěvě stránky a stáhněte si Far Cry 3. a před tím, než se nezapomeňte přečíst recenzi a sledovat video - recenzi. A pak si můžete stáhnout hru a Far Cry 3.

Hrát Far Cry 3 vzhůru na ostrově, který přišel k odpočinku se svými bratry a přáteli. Ale ne úspěšně dostat do rukou vzbouřených kmene místních pirátů.

Při útěku se svým bratrem, se vám podaří utéct, a tvůj bratr umírá. A narazíte na piráty, kteří se staví proti organizaci - místní odpor.

Výsledkem je, že získáme následující in-game postavy:

• Jason Brody,

• Waas Černá Hora;

• Grant Brodie;

• Dennis Rogers,

• Lisa sníh;

• Oliver Carswell;

• Keith Ramsey;

• Daisy Lee;

• Riley Brodie;

• Sam Baker.

Jason Brody - hra je protagonista. Ne tak docela vědom toho, co je schopen v boji.

Waas Černá Hora - vede gang pirátů, velmi krutý.

Grant Brodie - máte staršího bratra Jasona. Waas ho zabije.

Dennis Rogers - vůdce povstání, se přítel Jason.

Lisa Snow - milovaný Jason. Osud závisí na vaší volbě, hra končí.

Oliver Carswell - přítel hlavního hrdiny.

Keith Ramsey - přítel Jason.

Daisy Lee - dívka Granda.

Riley Brodie - máte mladšího bratra na hrdiny.

Sam Baker - seznámit s špionážní hry a stane se společníkem pro Jasona.

Jako výsledek, Far Cry 3 služební cesty, které vzniknou v cestě bude vázána na dosažení hlavního cíle - osvobození ostrova od pirátů, aby pomohl bránit.

A já jsem vám dal na pomoc Far Cry 3 zbraně ve výši asi 39 druhů. Je dostatečně silný na obranu ostrova.

Ve hře můžete hrát v několika režimech Far Cry 3: single-player, multiplayer a co-op. Družstevní vás a vaše další tři kamarády poskytuje k provádění určitých úkolů. Respektive multiplayer mód zahrnuje týmy z hrdinů také vztahující se k síti.

K dispozici je také stanoveno, podle svého uvážení, dva způsoby vývoje událostí na konci hry. Život závisí na mnoha postav.

Hra Far Cry 3 potěší vynikající grafikou pro lepší přejídání reality událostí. A hudba ředěný dotváří celkový obraz událostí ve hře.

Obyvatelé ostrova museli být pomoženo, protože jste sami cítit nenávist a násilí vůči lidem piráty. Jen vy a vaši kamarádi a není dost. Pospěšte si se připojit k tok událostí.

Úspěšná hra! Děkuji vám za pozornost!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more