Záložky

Far Cry

Alternativní názvy: Far Cry

Far Cry - počítačová hra v žánru first-person střílečku. Far Cry hra docela jasný a bohatý. Jako v každé hře tohoto žánru počítače Vaším úkolem je, aby zůstali naživu. To, samozřejmě, s výjimkou cílů, kterých má být dosaženo ve hře. Tato hra má neskutečnou popularitu v době kratší než šest měsíců po prodeji. Něco neobvyklého schovává v této hře. Jistě jste již překypující zvědavost, a vy jste vypálili do světa hry a stáhněte si hru Far Cry.

Budete dávat rady a v žádném spěchu začít, aby se seznámili s hrou, alespoň povrchně, s recenzemi textových a obrazových recenze. A pak si můžete snadno stáhnout hru Far Cry. Ve Far Cry hry hrát ihned po spuštění procesu stahování.

Celý děj hry se dozvíte o životě bývalého komanda. Hrát Far Cry budete jim to, hlavní hrdina hry, není divu, že má zkušenosti ve vojenské sféře. Hra se odehrává v krásné husté tropické ráje ostrovů v Tichém oceánu Kabat. Vaši soupeři budou lidé podílející se na vývoji mutace viru. Potkáte na cestě již infikovaných primátů.

Včetně vašeho charakteru, aby vás a pomůže vám v bariéře, tj. nepřátelé budou tyto znaky:

• Jack Carver,

• Valerie Constantine;

• Doyle;

• plukovník Richard Crowe;

• Dr. Krieger.

Jack Carver - vlastně vaše postava. Vlastník půjčovna vodních cest. Podílí se na misi již přijíždějící na ostrově.

Valerie Constantine - agent CIA v utajení. Jack žádá o pomoc při plnění svého poslání. Po plánu je odhaleno porušení Jack.

Doyle - inženýr, v utajení. Odeslané vyjasnit situaci na ostrově. Jack zabil.

Plukovník Richard Crowe - žoldák, zamiřte na ochranu ostrova.

Dr. Krieger - hlavní nepřítel ve hře. Mistr všech laboratořích na ostrově k rozvoji speciálních materiálů.

Proveďte každé mise Far Cry je z největší význam pro další vývoj událostí. Také, to vše je vzhledem k množství průchodů. Vše, jako obvykle, začíná tréninkového režimu. Developer nabízí výběr z několika způsobů, jak dosáhnout cíle hry.

U všech těchto dobrodružství, váš hrdina, samozřejmě, nemůže přežít bez zbraní. To je zbraň Far Cry prezentovány, nemusí být obrovská rozmanitost, ale nejvíce potřebné.

A vždy se svým Jack Carver, že je vybavuje položek: dalekohledy, svítilny, noční vidění, nastavit výbušniny, lékárničku, neprůstřelnou vestu, přístupové karty a komunikátor.

Hra Far Cry pomocí expresivní a jasnou grafiku se bude týkat vás ve světě cestovního tak úžasné ráje na Zemi. Stále více a hudba, dobře zvolené podporu celková situace podtrhuje bod. Všude kolem skutečné a chtějí užít, ale vaším úkolem nebude vám odpočinutí dám. Musíme si pospíšit. Pospěšte si a vy, protože všichni čekají na vaši pomoc. Nezapomeňte konzultovat hra Far Cry své kamarády. Všichni by se měli cítit jako hrdinové.

Dobrý budete hrát! Děkuji vám za pozornost!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more