Záložky

Faor

Alternativní názvy: Faor Online, FAOR

C Dnes se podíváme na svět z neobvyklé FAOR. FAOR on-line - to MMORPG (MassiveMultiplayerOnlineRole-PlayingGame), který běží v prohlížeči bez nutnosti instalovat další software, opravy nebo klienty. O nlayn hra Faor v Execute v duchu fantasy, s charakteristikou je její originální a jedinečný smysl pro humor. Hra má jednoduché, intuitivní rozhraní a skvělá grafika.

Takže začíná ponořit do pohádkového světa Faor on-line, musíme v první řadě rejstříku. Připojte se do hry je poměrně jednoduché a FAOR prakticky nezpůsobuje problémy, ale my jsme opět popsat proces registrace. Po kliknutí na tlačítko "Registrovat" na hlavní straně našich webových stránek budete vyzváni k zadání osobních přihlašovacích údajů. Musíte zadat adresu poštovní schránky přes který komunikace bude s námi, zvolte si heslo a vyberte tajnou otázku pro obnovení hesla v případě, že zapomenete. Musíte také zadat uživatelské ujednání dohody s on-line hry FAOR a dodržování pravidel hry samotné. Samozřejmě, přečtěte si text dohod, které můžete provést přechod na příslušný odkaz. V případě úspěšné registraci budete přesměrováni na stránku pro vytvoření charakteru, v případě, že je neočekávaná situace (např. zvolena schránka obsazeno), budete vyzváni k zadání dalších údajů. FAOR online hra je jedním z prvních, kde si můžete vybrat vzhled přehrávače tak barevných možností. Můžete vytvořit postavu, pomocí několika vylepšení

Třída charakteru, který definuje styl hrát znakovou sadu zbraní, stejně jako vlastnosti hrdiny. Ve hře je 5 tříd "bojovník", "vrah", "Priest", "Mage" a "Ranger". FAOR online hra poskytuje spravedlivou rovnováhu tříd, jako bojovník snadno poradí s vrahy a Strážců, ale útok mágové a kněží způsobit zničující škodu, ze které vojáci jsou zranitelné. Zároveň kněží snadno přemoci mágové útoky, které jim chrání mocný magický štít. Bojovník budou vyčerpány v boji s knězem schopností léčit sebe od kněze. Online hra FAOR podobně poskytuje všechny ostatní znaky silné a slabé stránky. Také každá třída má svou vlastní pobočku třídy dovedností - specifické dovednosti.

- Název: vyberte unikátní přezdívku pomocí latinské nebo znaky cyrilice.

FAOR Registrace vám umožní přizpůsobit vzhled pomocí několik možností pro výběr, které můžeme reagovat na sebe, nebo svěřit rozhodnutí k počítači. Odpovědnost za vzhled

- Tvar a barva očí.

- Form účesy.

- Hair.

- Form vousy. (U mužských postav)

- Barva kůže.

- Barva oblečení.

Dokončeno výběru rysy charakteru, klikněte na tlačítko "Vytvořit".

FAOR on-line registrace nebere moc času, takže se nemusíte bát hlasité slovo "registraci".

Zahrajte si hru on-line můžete FAOR z libovolného počítače, který má přístup k internetu, protože požadavky na systém jsou tak malé, že se jen těžko splnit počítač, který nevyhovuje jim. Více se zvyklí na rozhraní hry, se kterými se musíme pracovat. Existuje mnoho funkčních oken a drop-down menu. Aby bylo možné hrát hry on-line FAOR musíme mít na paměti některé důležité prvky rozhraní. Pod displejem jsou tlačítka pro přístup k důležitým kontrol. Zde uvidíme přístup k dovednostem charakteru, batohu, mapy nebo seznamu questů, atd. Informace o znak zobrazuje úroveň života, many, zkušenosti, stejně jako portrét charakteru. Pomocí chatu budete moci hrát FAOR komunikovat s ostatními hráči ve skupině pořádat souboje nebo konfrontaci 1 na 1.

Nyní Podrobnosti o FAOR světě, je jedním ze světů rovnováhy, což je oblast Harmony a spodní světů. Je domovem mnoha různých tvorů z různých ras. Zde se můžete setkat s lidmi, kouzelné skřítky z Enchanted Forest, pokud chcete, můžete vidět na obyvatele podhorských - skřítky a trpaslíky, stejně jako zasmušilý orky, kteří jsou zapojeni do lovu, rybolovu a jiné rybolovu.

V FAOR jeden obrovský kontinent, který se táhne od západu na východ. Ocean vody kolem něj, i když nikdo neví, zda existují jiné ostrovy a kontinenty v tomto nekonečném těle vody. Do středu země rostla pouze masiv - Crest of the Dragon, který dal útočiště v jejich skalní skřítci a trpaslíci. West se nachází na náhorní plošinu a východní část Arcadia - země je obsazena vojsky Hunt silám temnoty. FAOR umožňuje hrát a zapomenout na šedou každodenního života v reálném světě a ponořit hlavu do konfrontace z pěti závodů, tam je místo, přesně tam, kde se vaše postava.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more