Záložky

FantasyRama

Alternativní názvy: Fantasy rámu

FantasyRama - báječná strategie browser hra. Vytvořeno zejména pro dívky. Vzhledem k tomu, že nemá žádné násilí a hadkornogo pozemek s výhledem na moře krve. FantasyRama hra plná fantastických postav. Čekají, když tam bude jeden, kterými jejich svět vzkvétat, že se objeví znovu radost, a nikdy nebude smutno.

Před zápasem se měli podívat na systémových požadavcích FantasyRama on-line:

• průměrné nastavení PC;

• připojení k internetu.

V této fázi, můžete jít k vám do herního designu. FantasyRama Registrace je snadná, stačí si správnost těchto údajů:

1. navštivte oficiální stránky hry FantasyRama;

2. zadejte své přihlašovací jméno sestávající z ne méně než čtyři písmena nebo číslice,

3. myslet a zapište heslo, což umožnilo čtyři-pětačtyřicet písmena nebo číslice,

4. opakovat předtím zadané heslo, a nezapomeňte, protože pořád je třeba se přihlásit na hru,

. 5. zadejte platnou e-mailovou adresu,

6. vyberte den, měsíc a rok svého narození;

7. pokud souhlasíte s podmínkami podmínek a ochrany osobních údajů - zaškrtněte;

8. pokud souhlasíte se zasíláním zajímavé novinky-tick,

9. klepněte na "hrát zdarma nyní."

Ocitáte se v pohádkovém světě. Situace je zde: zázrak v této zemi je mocný Strom života, as ním v průšvihu. Je smutné, že není dostatek lásky a pozornosti. A přesto lidé přestávají snít, fantazírovat. A s vaší pomocí, přijde k životu. Jediné, co musí být zasněný, laskavý, přátelský a někdy hrát hru.

Než otevřete původní farmu fantastické, většina neviditelné barvy.

Vaším úkolem je růst vašeho farmu plnou květin, a zvýšit elfy víly. K dispozici je standardní proces - konstantní zalévání, hnojení, přechod, sklizeň, a samozřejmě různé peněžní funkce.

Ve hře se setkáte Nala víly, která vás zavede na svou farmu.

Play FantasyRama jedna radost věc sledovat proces zvyšování své svěřence. A nakonec velký strom stále v květu, praskání zásoby bohatství na počtu pevných měsíčních krystalů a magie nikdy nepřestane přebývat v tomto mystickém světě, všechny jeho obyvatele.

V FantasyRama hrát velmi zábavné a neviděl, jak plyne čas. Budete však docházet pouze pozitivní pocity, které pocházejí z elfů, víl a všech podivuhodných tvorů na této planetě.

Na obrazovce před vámi budou prezentovány všemi potřebnými funkcemi, v tom případě, že jsou stopy všude. Tato hra nemusí takový seriózní přístup, jako ostatní hry, zde si můžete odpočinout a vychutnat si atmosféru.

FantasyRama on-line láká svou příjemnou a vysoce kvalitní grafiku, živé znaky a okolí příjemný, melodický melodii v pozadí. To vše pomáhá relaxovat, trávit relaxační sezení. Důležité je to neurazí místní tvory.

Holky nehrají na dobu, spustíte hru. Hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more